fbpx

Antradienio, kovo 31-osios, „Tauragės kurjeryje“: pandemija žlugdo verslą – atleidžiami šimtai darbuotojų

Dalintis:

Pasaulyje vis labiau siautėjančią pandemiją lydi ekonominė krizė, be skrupulų žlugdanti keletą dešimtmečių sėkmingai klestėjusius verslus. Visiškai sustojo didžiausių Tauragės transporto įmonių veikla, baldininkai išsilaikyti žada dar savaitę, o nuostolius skaičiuojantis turizmo sektorius viltį nenumirti kursto dar keliems mėnesiams. Bene vienintelis kiek optimistiškiau kalba „Vilkyškių pieninės“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius – jau ko ko, bet valgyti žmonės norės ir per didžiausią krizę, nors ir šis maisto pramonės gigantas produkciją jau gamina „į sandėlius“. Išsamiau, kaip koronavirusas išguldė ne tik žmones, bet ir verslą, skaitykite antradienio numeryje.

Išbandymas mokykloms: vaikai ir mokytojai prie kompiuterių palinko namuose. Šiandien visai švietimo sistemai teko pradėti spręsti dar neregėtą uždavinį – startavo nuotolinis mokymasis. Kaip šiam iššūkiui pasirengusios Tauragės miesto ir rajono mokyklos? Žinoma, sunkiausias jis taps kaimo vietovių ugdymo įstaigoms, kurių vadovai atviri – kai kurie vaikai, ypač gyvenantys vienkiemiuose, ne tik kad neturi interneto, bet ir išmaniųjų telefonų rankose nėra laikę.

Pandemija žmones įkalino namuose, priversdama kasdien, o kartais ir naktimis sėdėti prie kompiuterių. Interneto srauto tiekėjai dėl to nesibaimina – nors kai kurie jų teigia, kad interneto vartojimas pastarosiomis dienomis išaugo net 70 procentų, žada, kad ryšys nestrigs. Išsamiau skaitykite jau rytoj.

Tauragėje ir Pagėgiuose – pirmieji koronaviruso atvejai. Savaitgalį pranešta, kad trys Tauragės mobiliajame tyrimų punkte paimtų mėginių atsakymai – teigiami. Išsamesnės informacijos apie pirmuosius koronaviruso atvejus atskleidė Tauragės ir Pagėgių merai.

Nakvynės namų gyventojai perkelti į „Šaltinėlį“. Nuo penktadienio 20 Tauragės nakvynės namų gyventojų įsikūrė šeimos gerovės centre. Kaip jie gyvena, ar gali išeiti į miestą ir ką iš savo menkų pajamų perka, atskleidė nakvynės namų vadovė Irina Janutienė.

Karantino metu vaikščioti gatvėmis tegalima po du. Tačiau šiltas savaitgalio oras ir skaisti saulė iš namų išginė ne vieną. Štai tauragiškė Regina Jucienė jau 40 metų nepaleidžia iš rankų meškerės. Užmetė ją ir šeštadienį. Karantino taisyklių užkietėjusi žvejė nepažeidė – į žūklę leidosi dviese, su ištikimąja taksiuke Tina. Šviesesnis pokalbis šiuo nelinksmu metu.

Šios ir daugybė kitų pastarojo savaitgalio naujienų – ką šiuo metu veikia į II lygą patekęs Tauragės „Tauras“, ar tikrai Tauragėje šiuo metu neizoliuotas nė vienas gydytojas, kokias dovanas medikams 3D spausdintuvu spausdina Tauragės bibliotekininkai ir kur už savikainą galima įsigyti šiuo metu labai reikalingo dezinfekcinio skysčio – jau laukia jūsų dėmesio. O Rimvydas Valatka po Tauragės Bažnyčių gatvę šiandien vaikščios iš Vilniaus. Ką pamatė, sužinosite jau netrukus.

Būkite sveiki ir saugokite vieni kitus!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą