Antradienio, lapkričio 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: susirgę koronavirusu papasakojo savo istorijas

Dalintis:

Viešai kalbėti apie tai, kad susirgai koronavirusu, nelengva. Tačiau ir Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis, ir Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus viešumo nebijo – kai užsikrėtimai veja vienas kitą, kai atsekti užsikrėtimo šaltinio tampa beveik neįmanoma, COVID-19 susirgęs žmogus negali būti kaltas. Net jaustis toks negali.

„Netrukus ir aš pasijutau prastai: pakilo temperatūra iki 38 laipsnių, skaudėjo plaučių zona nugaroje, stuburas, šonkauliai, kilo virškinimo sutrikimų, kamavo priepuoliniai pilvo skausmai – spazmai, skaudėjo akys, jos tapo jautrios šviesai“, – pirmuosius koronaviruso simptomus vardys V.Bartušis.

Apie sergančiųjų ir persirgusiųjų COVID-19 fizinius ir emocinius pojūčius bei ką jie pasakytų tiems, kas mano, kad ši pandemija – sąmokslas, skaitykite antradienio „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Šiame numeryje ir kitos aktualiausios naujienos: žinoma, naujausi koronaviruso Tauragėje duomenys – ligos atvejų fiksuojama jau ne vienetais, o dešimtimis, liepsnoja židiniai globos įstaigose ir mokyklose; kaip blogiausiam scenarijui ruošiasi strateginės rajono įmonės; ar žinojote, kad per mėnesį savivaldybės įstaigos sunaudoja 2 tonas dezinfekcinio skysčio – atskleisime, kiek rajono biudžetui kainuoja apsisaugojimo priemonės; „Tauragės kurjerio“ žurnalistų įspūdžiai iš pirmojo karantininio turgaus; sužinosite, kokias bausmes teismas skyrė kapus išniekinusiems trims pagėgiškiams ir kiek tonų šiukšlių iš kapinių po švenčių išvežė komunalininkai.

Dar viena aktuali tema – ar galima pasitikėti koronaviruso testų rezultatais? Keletas tauragiškių papasakojo, kad toli gražu ne.

Ištikimiausi tikintieji ir kunigai įsitikinę – bažnyčiose saugiau nei parduotuvėse, todėl pamaldų, nors Vyriausybė ir rekomendavo tai daryti, nenutrauks. Išsamiau – jau netrukus.

Sporto naujienos – koją ir čia kiša koronavirusas. Sužinosite, kaip Lietuvos rinktinei sekėsi, o tiksliau nesisekė, čempionate Suomijoje ir kaip žaisti be sirgalių savaitgalį sekėsi „Tauragės“ krepšinio komandai.

Apžvalgininkas Ramūnas Terleckas primins – karantinas karantinu, tik smegenų į dėžutes neuždarykime.

Įdomaus skaitymo ir sveikatos jums šią savaitę!

Nepamirškite – prenumeruoti „Tauragės kurjerį“ 2021 metams galite ir internetu.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą