fbpx

Antradienio, lapkričio 23-iosios, „Tauragės kurjeryje“: verslas – „Savivalda mums kuria konkurentą“

Dalintis:

Savivalda užsimojo už mokesčių mokėtojų pinigus sukurti verslą. Planuojama, kad jau kitąmet šalia Tauragės baseino duris atvers Tauragės sporto centrui pavaldus sporto klubas. Kiek kainuos jo išlaikymas, kol kas neskaičiuota, nors akivaizdu, kad net ilgai lauktas baseinas be savivaldybės dotacijų neišgyvena.

Verslo atstovai sužinoję apie tokį sprendimą neatmeta tikimybės kreiptis į Konkurencijos tarybą ar net teismą dėl privataus verslo žlugdymo. Meras atremia – tokie savivaldybės įsipareigojimai ir kito kelio nėra. Išsamiau apie savivaldybės kuriamą verslą sužinosite rytojaus numeryje.

Antradienio laikraštyje dar rašome apie:

istorinį įvykį Tauragės krepšinio padangėje – jaunieji tauragiškiai namuose iškovojo Europos krepšinio lygos pirmojo etapo sidabrą, o vieno tauragiškio pasiekimus jau pastebėjo ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas;

nekviesti svečiai Knygnešio gatvėje ir kaip su jais pasielgė bendruomenė;

Pagramančio regioninį parką nuklojusias senas automobilių padangas;

ką Švietimo, mokslo ir sporto ministerija planuoja daryti su mažomis klasėmis;

Darbo inspekcijos patikrinimus ir rastus pažeidimus;

teismo salės naujienas – apie nepavykusį bandymą išsisukti nuo mokesčių ir sūrio kontrabandą.

Taip pat rytojaus numeryje – specialus kultūros priedas „Tauro ragas“. Jame Aušros Norvilienės pasakojimas apie tauragiškių Košių tremties istoriją.

Primename, kad jau galima užsiprenumeruoti „Tauragės kurjerį“ 2022 metams už specialią kainą. Prenumeratoriai dalyvauja loterijoje, kurioje galima laimėti poilsį sanatorijoje, vakarienę kavinėje ar apsilankymą grožio salone.

Sinoptikai dar žada gerą orą. Mėgaukimės paskutinėmis rudens dienomis kartu.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą