Antradienio, liepos 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: Pusur odisėja – iš Norvegijos į Tauragę sunkvežimiu

Dalintis:

Nors viešoji įstaiga „Gyvūnų globa Tauragėje“ turi užtektinai rūpesčio su vietiniais katinėliais, atsitiko taip, kad savanoriams tenka spręsti rebusą su „bėgliu“ iš Skandinavijos. Taip benamiukus prižiūrintys savanoriai vadina auksaspalvį Pusur, savarankiškai atkeliavusį į Jovarus iš tolimosios Norvegijos. Katino kelionę atsekti ir jo šeimininkus surasti padėjo vadinamasis „čipas“.

Rytojaus „Tauragės kurjerio“ vedamajame – ne tik apie auksaspalvio katino Pusur neįtikėtiną kelionę. Sužinosite, kaip pavyko rasti katino šeimininkus, kaip jie reagavo sužinoję, kur nukako jų augintinis. O taip pat – ko šiuo metu prieglaudos globotiniams labiausiai trūksta.

Taip pat rytoj perskaitysite:

Dėl ko „begriaudami“ sovietinius paminklus politikai susipyko;

Kokios pagalbos gali tikėtis mažylius auginantys ir nuo karo į Tauragę atbėgę ukrainiečiai;

Ką apie saugomų teritorijų pertvarką mano Viešvilės gamtinio rezervato atstovai;

Kokia sergamumo COVID-19 situacija šiuo metu Tauragės rajone;

Kaip savaitgalį šventė lomiškiai;

Galiausiai sužinosite ir kas toks laimėjo Klaipėdos maratoną.

Gausėjant pranešimų apie sukčiavimus, skaitykite interviu su hakerių veiklą išmanančiu žmogumi, kuris pasidalijo patarimais, kaip nenukentėti nuo internetinių sukčių.

Perskaitysite ir specialiai „Tauragės kurjeriui“ parengtą reportažą iš Ukrainos bei rasite krašto istorijos priedą „Tauro ragas“.

Beje, vyksta ketvirčio prenumeratos akcija – prenumeruokite, gauti laikraštį į namus ne tik patogiau, bet ir daug pigiau!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą