fbpx

Antradienio, liepos 14-osios, „Tauragės kurjeryje“: žinote, dėl ko Tauragė išsikraustė iš proto?

Dalintis:

Kurti himną Tauragei yra bandęs daug kas – kompozitorius ar šiaip mėgėjas, tačiau iki šiol neprilipo nė vienas. Tai, ką padarė iš Tauragės kilęs aktorius Juozas Gaižauskas, pranoko ne tik jo, jo kolegų iš „Dviračio žinių“, bet ir visų tauragiškių lūkesčius: naujasis Tauragės himnas internete peržiūrėtas ir perklausytas dešimtis tūkstančių kartų. Tauragė – pirmasis miestas, kurio humoristinis himnas nuskambėjo „Dviračio žinių“ eteryje. Kodėl pirmasis? Sužinosite atsivertę antradienio „Tauragės kurjerį“. Be to, jūsų laukia šiltas interviu su kraštiečiu aktoriumi Juozu Gaižausku: kodėl gimtajame mieste jis pastatytų paminklą baronui Miunhauzenui?

Antradienio numeryje – daugybė niekur neskelbtų krašto naujienų: garsiojo Durbės mūšio šventės ant Ivangėnų piliakalnio atgarsiai, perskaitysite tauragiškių, pirmuoju pokarantininiu reisu išskridusių atostogų į Bulgariją, įspūdžius, sužinosite, kodėl ne visose įstaigose baigėsi karantinas ir kurios gyventojus vis dar aptarnauja nuotoliniu būdu, ar tikrai vos pradėtą remontuoti Laisvės gatvę teks asfaltuoti iš naujo.

Tauragės miškai dūsta nuo senų padangų – miškininkai atskleis, kiek tonų šių pavojingų atliekų rasta gražiausiose rajono vietose: skaičiai glumina.

Ar Donaldas trumpas vėl taps JAV prezidentu? Atsakymą žino užsienio politikos apžvalgininkas Linas Kojala.

O į klausimą, kodėl šiemet taip stipriai nuseko Lomių tvenkinys, atsakys žuvivaisos specialistai.

Ar Juodpetriams tikrai gresia likti be vandens ir kaip pirmajame šių metų Lietuvos automobilių kroso čempionato etape sekėsi tauragiškiams?

Įspūdingą naujieną praneša ir Tauragės krašto „Santakos“ muziejus. Būkite pirmieji, kurie ją sužinos.

Gražios darbo savaitės jums linki „Tauragės kurjeris“!

Laikraščio (elektroninės versijos) prenumerata
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą