fbpx

Antradienio, liepos 28-osios, „Tauragės kurjeryje“: ar priims medikai valstybės dovaną?

Dalintis:

Duoda – imk, muša – bėk, pataria liaudies išmintis. Ar pasinaudos ja Tauragės medikai, sužinoję, kad kiekvienam jų valstybė atseikėjo po 200 eurų? Tiesa, pinigų nei gydytojai, nei slaugytojai negaus, nurodytą sumą galės išleisti sanatorijose ar kituose poilsio centuose. Tauragės medikų profsąjungos vadovas, gydytojas chirurgas Andrius Burmistrovas vienintelis išdrįso savo nuomonę apie tokį valstybės dosnumą išsakyti viešai, daugiau to neišdrįso nė vienas medikas. Jei šie pinigai – skolinti, medikai gali jaustis nemaloniai juos leisdami, – mano medikas.

Išsamiau apie valstybės dovanas su koronavirusu kovojantiems medikams skaitykite jau rytojaus numeryje. Jame jūsų dėmesio laukia ir daugiau miesto bei rajono aktualijų: kas per artimiausius kelerius metus keisis Tauragės ligoninėje, kokie statybos darbai vyksta šios įstaigose prieigose; ar realu, kad Tauragėje atsirastų vadinamojo drago trasa; kodėl vienos Tauragės krašto bažnyčios įgyvendina brangius modernizacijos projektus, o kitos nesugraibo pinigų net dažams; pateiksime išsamesnę informaciją apie savaitgalį Tauragėje nustatytą dešimtąjį koronaviruso atvejį; pamatysite, kas liko iš 45 metrų aukščio Tauragės Aerodromo katilinės kamino; sužinosite, kas negerai Papušynės kapinėse, kur persikelia Vaiko teisių apsaugos tarnyba ir kas iš tikrųjų vyko gaisro „Maximoje“ metu.

Jūsų dėmesiui – kultūros ir sporto naujienos bei apžvalgininko Lino Kojalos specialiai „Tauragės kurjeriui“ parengta skiltis: kodėl kovos dėl istorijos tęsiasi ir prabėgus 80 metų?

Darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą