Antradienio, rugpjūčio 17-osios, „Tauragės kurjeryje: savivaldybės skola TRATC‘ui išaugo į neregėtas aukštumas

Dalintis:

Gyventojus jau pasiekė didesnės antrojo pusmečio atliekų rinkliavos sąskaitos. Tauragiškiai jas vieną po kitos siunčia „Tauragės kurjeriui“ – vieni svarsto, kam rūšiuoti, jei vis tiek atliekų išvežimas brangsta, kiti piktinasi – šiukšlių namuose nepadaugėjo, kodėl mokėti reikia daugiau, treti net grasina streiku. Laisvės gatvės gyventojas ironizavo – iš kur gauti šiukšlių? Rūšiuoji, kad buitinių atliekų liktų kuo mažiau, o sąskaita vis tiek „kosminė“. Rinkliavos branginimas kol kas savivaldybės skolos TRATC‘ui nesumažino – ji artėja prie 700 tūkstančių eurų.

„Mano kaimynas gavo sąskaitą tokią pačią, kaip ir aš. Iš jo namų valdos buvo iškratyti 24 konteineriai per metus, jam išrašyta 47 eurų sąskaita už pusmetį, o aš išpyliau du konteinerius per metus, man išrašyta 45 eurų sąskaita. Dar vienas kaimynas iškratė 9 konteinerius, ir jam tokia pati sąskaita išrašyta. Žodžiu, ar tu pilsi, ar nepilsi šiukšles, vis tiek tiek pat mokėsi, nes tau prirašo pakėlimus, kurių realiai nebuvo“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo Tauragės miesto Laisvės gatvės gyventojas.

Apie „streiką“ Laisvės gatvėje, ar padidintas rinkliavos mokestis sumažins savivaldybės skolą Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui ir kiek atliekos gali brangti artimiausiais metais, skaitykite jau netrukus.

Antradienio numeryje rasite ir daugiau pastarųjų dienų aktualijų:

Tauragėje vėl atidarytas COVID-19 skyrius;

prie kurių prekybos centrų galėsite pasiskiepyti nuo koronaviruso šią savaitę;

koks priestatas išdygs darželyje „Žvaigždutė“ ir kiek naujų grupių ten bus įsteigta;

savivaldybė tikrins, kaip mokyklos pasiruošusios naujiems mokslo metams;

Pagramančio kraštiečių šventės ir Vietos veiklos grupės 15-mečio atgarsiai – kiek milijonų eurų pasiekė Tauragės gyvenvietes;

ir, žinoma, kaip Tauragės kraštas savaitgalį šventė Žolinę: kas Žolinės dieną neturės žolynų puokštės, tam velnias į delną savo uodegą įbruks, o kas švęs vienas – vienatvėje gyvens, – taip sakydavo mūsų senoliai.

Jūsų dėmesio laukia sporto naujienos: Tauragėje kuriamas teniso klubas, sukluskite ir automobilių sporto mėgėjai – laukia neeilinis renginys!

O krašto istorijos ir kultūros priedas „Tauro ragas“ papasakos apie garsųjį 1927 metų Tauragės sukilimą.

Apžvalgininkas Ramūnas Terleckas primins, kad ir tolerancija turi ribas.

Visa tai ir dar daugiau – jau antradienio numeryje. Skaitykite ir darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą