Antradienio, rugpjūčio 18-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Uždraus dujų balionus – ką darys Tauragė?“

Dalintis:

„Duos po 200 eurų, o jei reikės iš savo kišenės pridėti, pensijos gali neužtekti“, – apie dujinių viryklių keitimą į elektrines pasisakė Tauragės daugiabučiuose namuose gyvenantys senjorai.

Ar užteks kompensacijų dujinės viryklės keitimui į elektrinę, ar užteks jų elektros įvadui į butus sustiprinti? Kiek atsieis mėnesio išlaidos maisto gaminimui? Visi šie klausimai kamuoja tauragiškius, o ką siūlo daryti Tauragės butų ūkio atstovai bei kas turės ir kitokį pasirinkimą, skaitykite jau rytoj „Tauragės kurjeryje“.

Laikraštyje taip pat rasite naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Tauragės rajone. Rasite straipsnį ir apie „Maisto banką“ – kokie žmonės gauna paramą maisto produktais iš „Maisto banko“ bei ką mato ją dalinantys savanoriai. Nuomonių skiltyje – Ramūno Terlecko „Baltarusija kovoja, Naisiai minko molį“.

Taip pat skaitykite: priedą apie sveikatą „Sveika šeima“, nevaldomai plintančius Sosnovskio barščius, o sporto puslapyje – apie „Tauragės“ krepšinio komandos atsinaujinimą bei mažųjų sportininkų stovyklą Balskuose.

Saulėtos savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą