fbpx

Antradienio, rugpjūčio 31-osios, „Tauragės kurjeryje“: tauragiškių jokios tvoros nesulaiko

Dalintis:

Per geležinkelio bėgius, nepaisydami draudžiamųjų ženklų, į darbą ir prekybos centrus traukiantys gyventojai kelia pavojų savo gyvybei. Užbėgdami nelaimėms už akių „Lietuvos geležinkeliai“ pastatė tvorą, tačiau pažeidėjai rado išeitį – ėmė kartis per privataus namo kiemo tvorą, kažkas ją net išlaužė. Ko ėmėsi sklypo savininkas? Ar geležinkeliečiai nuleido rankas? Apie tai rytdienos vedamajame.

Prieš rugsėjo 13-ąją, kai norint patekti į didžiuosius prekybos centrus, kavines ir kitas pasilinksminimo vietas prireiks galimybių paso, viešoje erdvėje pasirodė informacija, kad jau ir Tauragėje galima nusipirkti skiepijimo faktą. Ką apie tai sako medicinos įstaigų vadovai?

Kuo pasidžiaugė ir kokį nerimą pasėjo Tauragėje viešėjusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė?

Verslo rūpesčiai: pokalbis su smulkiojo verslo atstovais, prekiaujančiais mėsa turguje, apie įvedamus elektroninius apskaitos žurnalus ir pašnekesys su verslo gigantės „Vilvi Group“, kurią sudaro šešios įmonės, vadovu Gintaru Bertašiumi apie eksportą į užsienio šalis.

Į rytdienos numerį sugulė naujienos iš Šikšnių ir Lauksargių kaimų, taip pat – apie pagalbą susižalojusiems gandrams, rasite ir ne mažiau jautrią miškų kirtimo temą.

Skaitytojų laukia pažintis su kitąmet 90-metį minėsiančia tauragiške Morta Dedūriene. Ji vis dar paskendusi įvairiose veiklose. Kokia ilgaamžiškumo paslaptis?

Bus ir sporto naujienų iš Sungailiškių trasos, kur vyko tretieji Lietuvos automobilių kroso čempionato ir pirmenybių etapai. Kaip sekėsi tauragiškiams?

Skaityti bus ką! Su gera nuotaika pasitikime rugsėjį.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą