Antradienio, rugpjūčio 4-osios, „Tauragės kurjeryje“: Tauragės baseinas pastatytas pažeidžiant Viešųjų pirkimų įstatymą

Dalintis:

Šešis kartus keista pirminė baseino statybos darbų sutartis jo kainą iki šių metų gegužės išaugino apie 250 tūkstančių eurų – konstatuoja Viešųjų pirkimų tarnyba. Socialdemokratai priskaičiavo dar daugiau – sako, kad priimdamas vienašališkus sprendimus Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis šio laisvalaikio komplekso darbų kainą išaugino 0,5 milijono eurų. Maža to, kad baseinas pastatytas tik biudžeto lėšomis, tik dviejų takelių, pažeidžiant Viešųjų pirkimų įstatymą ir vengiant skaidrumo, jo niekaip nepavyksta perduoti eksploatuoti.

Skaitykite artimiausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Antradienį jūsų laukia ir kitos aktualijos bei naujienos – iš varžytynių parduodamas bankrutavusios „Stragutės mėsos“ turtas; savaitgalį Skaudvilėje šėlusio triatlono akimirkos; pirmieji Tauragės abiturientų egzaminų rezultatai – ar dėl nesėkmių kaltas karantinas; Tauragės mieste biotuoletai ir virsta, ir sprogdinami; ką daryti, jei matai kontrabandines cigaretes pardavinėjantį kaimyną; kodėl ne visada ištuštinami stiklo konteineriai; reportažas iš šuniukų grožio salono – mylimi augintiniai puošiami net Swarovski kristalais; Tauragėje jau atliekami testai koronaviruso antikūnams nustatyti; pirmadienio eismo nelaimės pylėsi it iš gausybės rago. Politikos apžvalgininkas Ramūnas Terleckas įkirs susisiekimo ministrui – už ką, sužinosite tik atsivertę „Tauragės kurjerį“

Antradienio numeryje jūsų laukia ir istorijos bei kultūros priedas „Taurragis“. Šįkart dedikuojamas geriausiems tautodailės meistrams.

Gražios darbo savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą