Antradienio, rugsėjo 1-osios, „Tauragės kurjeryje“: priedų dalybos – „tam davė, anam davė, o mums ir nebeliko“

Dalintis:

Pinigai supriešina ir geriausius draugus, ką jau kalbėti apie tos pačios darbovietės kolegas. Viešai paskelbus, kad karantino metu pavojingomis sąlygomis dirbusiems medikams bus išmokėti priedai prie atlyginimų, į žiniasklaidą kreipėsi įsiskaudinęs Tauragės ligoninės Radiologijos skyriaus personalas. Medikai teigia negavę ne tik žadėtų priedų, bet ir 200 eurų vertės kuponų, skirtų poilsiui Lietuvoje.

„Mes dirbome didžiulės rizikos sąlygomis. Mūsų skyriaus darbuotojai, kitaip negu kiti medikai, per karantiną kasdien turėjo eiti į darbą, nes mūsų darbo neįmanoma atlikti nuotoliniu būdu. Tam reikėjo mūsų rankų. Gydytojas tyrimų rezultatus aprašyti, juos įvertinti dar galėjo nuotoliniu būdu, o mes privalėjome kontaktuoti su kiekvienu pacientu, vežtis portatyvinį aparatą į izoliatorius. Mums būtų labai įdomu sužinoti, kodėl esame ignoruojami“, – kalbėjo Radiologijos skyriaus darbuotoja.

Kaip situaciją aiškina ligoninės administracija, sužinosite antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Jau rytoj – daugybė kitų svarbiausių naujienų – kiek Tauragėje  kainuoja išleisti į mokyklą pirmoką, kaip mokymo įstaigos sugebės užtikrinti moksleivių saugumą ir saugų maitinimą, naujausios žinios apie koronavirusu apsikrėtusius Tauragės bataliono karius, žinia apie baseino atidarymo iškilmes – kas į jas kviečiami ir nuo kada maudytis galės eiliniai lankytojai, sužinosite, kodėl meras opozicijos reikalavimus vadina spektakliu ir už ką savaitraščiui „Tauragės žinios“ nuspręsta taikyti administracinę atsakomybę, kokių pažeidimų viešojo maitinimo įstaigose aptiko policija ir maisto inspektoriai, ko savivaldybė iš Meilės alėją remontavusios Šilutės bendrovės reikalauja teisme, ūkininkų šauksmas – vilkai vėl pjauna gyvulius.

Gražias sukaktis švenčia dvi kultūros institucijos – Tauragės „Santakos“ muziejus ir liaudies teatras. Švenčių ir paskutinių vasariškų stovyklų atgarsiai. Išsamiau – antradienio numeryje.

Apžvalgininkas Ramūnas Terleckas šįkart „pastatys į kampą“ švietimo ir mokslo ministrą, o ilgametis Tauragės pedagogas Edvardas Kochas negailės kritikos mokytojų kritikams.

Gražios ir saulėtos rytoj Rugsėjo 1-osios!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą