Antradienio, rugsėjo 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: iš bataliono – abejonės dėl tinkamo viruso valdymo

Dalintis:

„Užsikrėtę ir profesionalios tarnybos keli kariai. Negana to, kariai verčiami dirbti su galimai jau užsikrėtusiais kariais. Užsikrėtusieji siunčiami karantinuotis į namus. Kaip jie ten nusigauna, ar saugiai, niekas nežino“, – toks pranešimas savaitgalį pasiekė „Tauragės kurjerį“.

Naujausiais duomenimis, Tauragės rajone dislokuotame Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione fiksuota per 40 užsikrėtimo koronavirusu atvejų, susirgo ir keli profesionaliosios tarnybos kariai. Baiminantis dar didesnio protrūkio, Visuomenės sveikatos centras ketina imtis aktyvesnių bataliono stebėjimo priemonių.

Apie visa tai ir bataliono vadovybės atsakas į neraminančius signalus – antradienio numeryje.

Antradienį taip pat perskaitysite ir apie tai, kiek pinigų Tauragės savivaldybė jau išleido COVID-19 pandemijai suvaldyti, kurioms miesto mokykloms valdžia leido nusipirkti kondicionierių, koks procentas tauragiškių galėjo persirgti koronavirusu to nežinodami, kiek dviem šauktiniams kainavo kariuomenės bičiulio nuskriaudimas, kodėl iš teismų vis neišeina buvęs Batakių pagrindinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius, kas gresia mokesčius slėpusiai Tauragėje veikiančiai mėsos perdirbimo įmonei, pamatysite, kaip 260-ąjį gimtadienį atšventė Skaudvilė ir ką šiame mieste gali pamatyti keliautojai. Jūsų laukia skaitytojų nuomonės apie pandemiją ir artėjančius Seimo rinkimus bei sporto naujienos. Prisiminsime ir ką tik nuskambėjusį išskirtinį lėlių teatrų festivalį ir priminsime apie gerokai didesnes baudas žvejybos taisyklių nepaisytojams.

Politikos apžvalgininkas Ramūnas Terleckas šįkart svarsto – kas vis dėlto svarbiau – gyvūnas ar žmogus?

Darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą