fbpx

Antradienio, rugsėjo 21-osios, „Tauragės kurjeryje“: valstybė tiesia rankas į Tauragės ligoninę

Dalintis:

Sveikatos apsaugos ministerija Tauragės rajono savivaldybei pasisiūlė tapti Tauragės ligoninės dalininke. Šiuo metu Tauragės ligoninės savininkė yra Tauragės rajono savivaldybė. Kokios įtakos gali netekti savivaldybė priėmusi naują dalininkę – skaitykite rytojaus vedamajame.

Kasmetinis moksleivių tėvų rūpestis – pratybos, gerokai patuštinančios pinigines. Ne visi išgali jas įsigyti. Ar privaloma pratybas pirkti? Atsakyti paprašėme Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovų.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorės įsakymu nebeteko galios pernai bendrovei „Mundia“ išduota licencija šilumos tiekimui. Ši įmonė šilumą tiekė ir Skaudvilės gimnazijai. Kaip šildymo sezoną rengiasi pasitikti ši mokymo įstaiga?

Tauragės ligoninėje jau uždaryti Vidaus ligų, Vaikų ir Psichiatrijos skyriai. Liūdna sergamumo statistika –  rubrikoje COVID-19 per savaitę.

Taip pat skaitykite, kam gali atitekti buvusios Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos patalpos Tauragėje, Stoties gatvėje. Ar remonto sulauks duobėta mašinų parkavimo aikštelė tarp Bažnyčių g. 20 ir 22 namų, per kurią pėstieji traukia į turgelį Prezidento gatvėje?

Apie tai, kad Akmenos ir Jūros upių santakoje greta Pagramančio regioninio parko direkcijos planuojama įrengti apžvalgos bokštą, su Pagramančio regioninio parko direkcijos direktoriumi Sigitu Mėlinavičiumi pirmą kartą kalbėjomės pernai rugsėjį. Tikėtasi, kad darbai prasidės šiemet. Kodėl jie vis dar nevyksta?

Rytoj skaitykite, kokio ambicingo plano ėmėsi vos keletą mėnesių gyvuojanti Tauragės dvaro bendruomenė.

Neabejojame – sudomins ir žurnalistės Reginos Genienės pokalbis su girininku Jono Kalvaičiu ir dar daug daug kitų sporto, kultūros naujienų ir rajono aktualijų.

Su gera nuotaika – į naują savaitę!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą