fbpx

Antradienio, rugsėjo 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: šunų daugintojai prašo išklausyti ir juos

Dalintis:

Lietuvą sukrėtusiame šunų daugintojų skandale šunų veisėjai su žiniasklaida iki šiol nebendravo, tačiau rytdienos „Tauragės kurjerio“ vedamajame istorija – jų lūpomis. Į redakciją buvo atvykę dviejų Tauragės rajono daugyklų atstovai ir šeima iš Šilutės. Visi jie neteko savo augintinių.

„Veterinarijos tarnyba daug priekaištų neturėjo. Susakė, ką reikia pataisyti, ir papriekaištavo dėl smarvės. O smarvė juk būna visose patalpose, kuriose gyvena gyvūnai. Labiausiai klykė gyvūnų globėja. Aiškino, kad šuniukas turi turėti kiekvieną sekundę vandens ir maisto. Mes šunis šeriame du kartus per dieną – ryte ir vakare“, – „Tauragės kurjeriui“ dievagojosi vieno veislyno savininkas.

Ką jis ir jo kolegos dar papasakojo, sužinosite atsivertę antradienio laikraščio numerį.

Dar prieš ketverius metus Energijos skirstymo operatorius skelbė, kad Tauragė taps 42-ąja dujofikuota savivaldybe šalyje: dujofikavimas atvers naujas galimybes ne tik paprastiems žmonėms, bet ir vietos verslui. Dujotiekis Tauragę pasiekė, tačiau aiškėja, kad realybė kitokia – prie centralizuoto dujų tiekimo jungiasi verslas, tik ne miesto daugiabučiai. Ar realu, kad kada nors dujos Tauragėje bus tiekiamos centralizuotai ir kokį skundą vienas Ateities tako namo gyventojas suraitė savivaldybei?

Rytojaus numeryje jūsų laukia žurnalistės Daivos Žebelienės interviu su tauragiškiu Kęstučiu Šetkumi, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos viršininku, taip pat politikos apžvalgininko Lino Kojalos įžvalgos, ar įnirtingos kovos JAV vyksta tik dėl prezidento posto.

Perskaitę laikraštį sužinosite, kaip tauragiškiams sekasi valdyti koronaviruso pandemiją ir kodėl šildymo kaina Tauragėje nusirito į 23-iąją vietą. Taip pat – už ką apdovanojimo nusipelnė fotografas Eugenijus Kavaliauskas ir kokios neturtinės žalos reikalauja susižalojęs „Tauragės vandenų“ darbininkas?

Priede „Taurragis“ Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ Istorijos-etnografijos skyriaus vedėjas Darius Kiniulis papasakos naująją Tauragės dvaro istoriją.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos jau pakeliui pas jus. Darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą