Antradienio, rugsėjo 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: „Strypai kelyje į darbą – vairuotojų reikalas“

Dalintis:

Ližių gatvė žymi Tauragės miesto ir rajono ribas. Ja kasdien į darbą važiuoja daugiau nei 100 aplink įsikūrusių įmonių darbuotojų, prekes šia gatve veža ir tiekėjai iš užsienio. Praėjusią savaitę kelyje į besiplečiančią įmonę užmiestyje sprogo daugiau nei dešimties automobilių padangos.

„Kolega per vieną dieną pradūrė net dvi padangas, atvažiavo du sunkiasvoriai partnerių iš Lenkijos automobiliai, jie taip pat važiuodami šiuo keliu susprogdino dvi dideles padangas. Šį rytą pati važiuodama pradūriau vieną padangą. Kiek tai gali tęstis?“ – piktinosi vienos įmonės vadovė.

Ką apie tai sako Tauragės rajono savivaldybės galvos ir ar ši gatvė sulauks asfalto, kaip ir gatvės į industrinį verslo parką, skaitykite rytdienos vedamajame.

Tauragės meno mokykla nors ir dirba dvejuose buvusių įstaigų – muzikos mokyklos ir Moksleivių kūrybos centro – pastatuose, jau laikoma viena įstaiga. Sujungtiems kolektyvams laikinai vadovauti paskirta Jolanta Kazlauskienė. Su laikinąja vadove kalbėjosi žurnalistė Morta Mikutytė.

Gausu naujienų ir teisėtvarkos puslapyje: kodėl teismas taip ir neatvertė kapų išniekinimo bylos, kas miške bandė pavogti ąžuolą, baigta nagrinėti garsiai nuskambėjusi pastato Sartininkuose padegimo byla.

Į klausimą, kokį meniu gauna politika besidomintys tauragiškiai, kuriems spalio 11 d. teks balsuoti už žmones, ketverius metus vairuosiančius Lietuvos valstybės laivą, bandys atsakyti politikos apžvalgininkas Ramūnas Terleckas.

Priede „Sveika šeima“ straipsnis „Žindymas – vaiko sveikatos pamatas“ ir kiti naudingi gydytojų patarimai jauniems ir pagyvenusiems žmonėms.

Apie tai, kiek Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centras gavo vakcinų nuo gripo ir kiek jų suskiepijo per pirmąsias tris dienas, „Tauragės kurjeriui“ atskleidė šios gydymo įstaigos vadovas Donatas Petrošius.

Nepamiršome ir sporto mėgėjų. Apie „Weekend Grand Race“ – senų automobilių pasispardymą – rašo Violeta Karaliūnaitė.

Saulėtos savaitės pasitinkant spalį!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą