Antradienio, sausio 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: nukentėjusiųjų sąraše – ir savivaldybės įmonės

Dalintis:

Sudariusi verslo gelbėjimo pandemijos metu planą, Vyriausybė iki balandžio 30-osios pratęsė mokestinės pagalbos priemonių taikymą nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms. Priemonėmis naudojasi ne tik penkios stambiausios Tauragės rajono bendrovės, maži uabai, bet ir savivaldybės kontroliuojamos įmonės – Tauragės autobusų parkas ir Tauragės butų ūkis. „Tauragės kurjeris“ domisi, kaip pastaroji įmonė galėjo nukentėti nuo pandemijos, jei mokesčius gyventojai moka kaip mokėję.

Raštu pateikti Tauragės butų ūkio vadovo Egidijaus Vaitiekaus atsakymai neinformatyvūs. Pavyzdžiui, į klausimą, kokių su pandemija susijusių nuostolių įmonė patyrė 2020 metais, E.Vaitiekus atsakė: „Metinis balansas atsispindės 2020 vadovo metiniame pranešime po privalomojo kasmetinio įmonės finansinio audito ir įmonės valdybos patvirtinimo“.

Kiek įmonių ir kodėl pateko į nukentėjusiųjų sąrašą, kokie sunkumai jas prislėgė, skaitykite antradienio vedamajame.

Šiame numeryje – ir daugiau pastarųjų dienų aktualijų: sužinosite, ar įvedus judėjimo ribojimus žvejai gali laimikių gaudyti važiuoti į kitas savivaldybes; Tauragės priešgaisrinės tarnybos vadovas Raimondas Matutis apžvelgs praėjusius metus – kokie Tauragės rajone 2020-ieji buvo gaisrų ir nelaimių kontekste; kokius darbus savivaldybė jau netrukus planuoja Jūros krantinėje; auganti autosporto ateitis keturiolikmetė Raminta Jankauskaitė atskleis, ko tikisi iš 2021-ųjų ir kokią didžiausią gyvenimo svajonę siekia įgyvendinti; kas kankina Sartininkų miestelio gyventojus ir kaip Tauragėje einasi skiepijimo nuo koronaviruso procesas; policija informuoja, kaip iki sausio 31-osios tikrins miestą palikti ketinančius tauragiškius, o Tauragės gėlininkė Irma Naujokienė papasakos, kiek seniūnija sumokėjo už pavasarį miestą papuošiančius gėlių daigus ir kokiais žiedais jau po keleto mėnesių pražys miestas.

Jūsų dėmesio tikisi „Tauragės kurjerio“ kultūros ir istorijos priedas „Tauro ragas“. Šįkart – niekad nepasakota iš Tauragės kilusio ir visus pragaro ratus perėjusio Efraimo Jessnerio gyvenimo istorija, o kraštietis Rimantas Zaleckis pasidalys prisiminimais apie Sausio 13-osios įvykius.

Įdomaus skaitymo ir darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą