Antradienio, sausio 16-osios, „Tauragės kurjeryje“: teroras Kęsčiuose – įbauginti kaimynai bijo kalbėti

Dalintis:

Prieš pat Tris karalius, pasibaigus didžiausioms ir gražiausioms metų šventėms, redakcija sulaukė skaitytojo pagalbos šauksmo. Pasak anonimu norėjusio išlikti žmogaus, Kęsčių kaimo gyventojai jau kurį laiką kenčia nuo neprognozuojamo kaimyno.

Paprastai kalbant, kaime tvyranti situacija atvedė į uždarą ratą: nukentėjusieji baiminasi keršto, todėl pareiškimų policijai nerašo, o policija, negavusi pareiškimo, neturi ką tirti. Nekaimyniškai nusiteikęs kaimo gyventojas toliau lieka nebaudžiamas. Ką apie tai žino seniūnija, ką sako policijos pareigūnai – skaitykite jau rytoj „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Taip pat laikraštyje perskaitysite:

„Skaidrinam“: politikai nesijaučia pažeidę tvarką;

Siūloma paprastinti biudžeto valdymą – ne viskam reikėtų tarybos pritarimo;

Savivaldybėms patikėjimo teise perduota valstybinė žemė;

Šilalės ūkininkai žemės ūkio ministrą pasitiko šūksniais „Gėda!“

Tauragės krašto keliais rūpinsis kelios įmonės;

Laisvės gynėjų diena paminėta atminimo laužais;

Įpusėjus Dakarui Rokas vejasi lyderius.

Atsivertę antradieninį laikraštį sužinosite, kas laimėjo Batakių seniūno konkursą, kiek iš šiųmečio biudžeto bus atseikėta arenos statyboms, rasite išsamų interviu su onkologiniams ligoniams skirtos kortelės POLA ambasadore Daiva Geniene. Taip pat – tradicinis „Tauro rago“ priedas vėl kvies sužinoti kai ką naujo apie Tauragės krašto istoriją: faktus atidžiai ir kruopščiai renka mūsų kolega Alvidas Jancevičius.

Dėkojame, kad skaitote ir domitės įvykiais Tauragės krašte. Kaip visada dedame visas pastangas, kad jus pasiektų visos svarbiausios aktualijos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą