Antradienio, sausio 19-osios „Tauragės kurjeryje“: skiepai nuo COVID-19 – už ir prieš

Dalintis:

Lietuvą pasiekę skiepai nuo COVID-19 jau pirmosiomis visuomenės vakcinavimo dienomis sukėlė tikrą prieštaravimų audrą. Skiepytis ar ne? Kenkia ar ne? Ką daryti abejojantiems ir ar reikia skiepytis persirgusiems koronavirusu? Visuomenė skilo į dvi besiginčijančias puses – stiprių argumentų pateikia ir vadinamieji antivakseriai, ir pasitikintieji naujuoju mokslininkų išradimu.

Skaudviliškis Virgilijus Kulikauskas sako, kad skiepysis tik tuo atveju, jei tą daryti jį privers valstybės politika, o žinoma psichologė Ina Kalvanienė, jau besidžiaugianti turėjusi galimybę pasiskiepyti nuo COVID-19, kito pandemijos suvaldymo būdo nemato – pasaulį išgelbės tik skiepai.

„Kas dabar apie vakciną skelbiama? Kad imunitetas susidarys ne ilgiau nei 3 mėnesiams, vėliau reikės dar ir dar skiepytis. Ar tokiu būdu mes neatidarysim Pandoros skrynios, kad vieną kartą pasiskiepiję nebegalėsim sustoti ir nebegalėsim be šitų skiepų gyventi? Man neaišku, kokią įtaką šitas skiepas turės imunitetui“, – sako sveiką gyvenimo būdą propaguojantis skaudviliškis Virgilijus Kulikauskas, aktyviai savo nuomonę reiškiantis socialiniuose tinkluose, būtinas dėvėti veido kaukes pavadinęs skudurais.

Kurioje pusėje jūs – ar skiepai nuo COVID-19 tikrai išgelbės pasaulį?

Šiame numeryje jūsų laukia ir daugiau šaltojo savaitgalio naujienų – kaip kelininkams sekasi prižiūrėti miesto ir rajono kelius: ar iki pavasario nepaskęsime sniego pusnyse; sužinosite, kokias paslaugas atnaujina Tauragės ligoninė ir kas šiemet išrinktas Kęstučio bataliono Metų kariu; ar pavyks sunkiai kalbančiai penkiametei Gabijai nuvykti gydytis į Slovakiją; kaip karantino metu pasikeitė tuoktuvių ceremonijos; vienas ilgiausiai seniūnu dirbantis Batakių „galva“ Jonas Juozapaitis atskleis, kodėl šiame miestelyje policija nebeturi ką veikti, o dviem parduotuvėms vadovaujanti tauragiškė Živilė Vaitiekutė papasakos, kaip smulkiajam verslui nepasiduoti ribojimų panikai; papasakosime, kaip per karantiną gyvuoja šunų kirpyklos ir ar tikrai mūsų keturkojai augintiniai neplatina koronaviruso; sužinosite ir naujausią COVID-19 statistiką – ar tikrai pandemija malšta; o grožio salono „Irena“ savininkė Irena Timofejeva aprodys savo sniego kūrinius. Ir tai dar toli gražu ne viskas.

Jūsų dėmesio tikisi politikos apžvalgininkas Ramūnas Terleckas – vasara ateina žiemą, – sako jis, ir kaip tai susiję su politika?

Sinoptikai žada atlydį, tikimės, kad nesušalsite. Būkite sveiki ir ačiū, kad skaitote „Tauragės kurjerį“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą