Antradienio, sausio 26-osios, „Tauragės kurjeryje“: kaip „baltieji rūmai“ už pandemijos suvaldymą apsidovanojo

Dalintis:

Sako – neperšokęs griovio, nesakyk op. Tačiau „baltieji rūmai“ įsivaizduoja, kad tą griovį jau peršoko – kad koronaviruso pandemija Tauragėje suvaldyta, todėl skuba savo pastangas įvertinti pinigais. Už sėkmingą pandemijos valdymą ir dėl to padidėjusį darbo krūvį savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui ketinama net pusę metų mokėti beveik pusės jo atlyginimo dydžio priedą, arti 1000 eurų išmokas gavo ir daugiau valdininkų. O štai tiesiogiai su COVID-19 dirbusiems kitų rajono įstaigų darbuotojams už pastangas arba nekliuvo nieko, arba katino ašaros.

„Net nepavadinčiau to premijomis, gal labiau minimaliu paskatinimu, nes tie priedukai siekė vos po keliasdešimt eurų. Dar pasakiau kolektyvui – galbūt už juos nusipirksite šokoladą ar ananasą, bet gerai knygai tikrai neišeis. Premijas gali mokėti, kai turi tam pinigų“, – paklausta, ar kokių nors premijų, susijusių su padidėjusiais darbo krūviais pandemijos metu, gavo mokytojai, „Tauragės kurjeriui“ sakė vienos labiausiai koronaviruso paveiktos „Šaltinio“ progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė.

Apie lygius ir lygesnius kovoje su pandemija skaitykite antradienio vedamajame.

Antradienio numeryje – ir daugybė kitų aktualijų bei naujienų: ko iš Vyriausybės reikalauja ir kokiais protestais grasina dirbti negalintys grožio specialistai; sužinosite, ar pastaraisiais metais tikrai nebeliko gripo ir kaip nuo šiol bus vykdoma valstybės remiama dantų protezavimo paslauga; pirmąjį savo romaną išleidęs rašytojas tauragiškis Robertas Šimkus papasakos, kaip dar prieš devynerius metus tapo pavojingo viruso pranašu, o broliai lenktynininkai Vaidotas ir Edmundas Mockai atskleis apie planuojamą kelionę į mažąjį Dakarą Tunise; šiame numeryje jūsų laukia ir daugiau sporto naujienų – nuotoliniu būdu dirbantys treneriai neslepia, kad toks jaunųjų sportininkų ugdymas – grynas vargas, o 2007-aisiais gimę krepšininkai tikisi, kad Tauragėje planuojamas Europos čempionatas šį pavasarį tikrai įvyks.

Naujienos iš teismo: į kalėjimą siunčiami ir narkotikų pardavėjas, ir pirkėjas. „Tauragės kurjeriui“ teko dalyvauti įlūžusio poledinės žūklės mėgėjo gelbėjimo operacijoje – kokius prietaisus žvejai privalo pasiimti susiruošę į žiemos žūklę.

Dar viena naujiena – Tauragėje ruošiamasi kurti naują muziejų. Kokį ir kur, sužinosite tik perskaitę „Tauragės kurjerį“.

Istorijos ir kraštotyros priedas „Tauro ragas“ supažindins su gimtinėn grįžusia kūrėja Justina Trilikauskiene ir kuo ateinantį kultūros sezoną lankytojus nustebins Skaudvilės muziejininkai.

Gražios darbo savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą