Antradienio, sausio 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: dalis Antano Bagdono kolekcijos liks sandėliuose

Dalintis:

2020-aisiais pasibaigęs bylinėjimasis tarp Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ ir Griežpelkių kaimo gyventojo Petro Dedūros lėmė, kad tautodailininko Antano Bagdono dirbinių kolekcija parkeliavo muziejun. Tik ne į menes, kaip buvo tikėtasi. Tautodailininko darbams ruošiama atskira ekspozicija, o dalis eksponatų dėl vietos muziejuje trūkumo taip ir liks gulėti įstaigos fonduose.

„Sietynas ne toks vertingas, o ir sunkus – dabar jo negalėtume pakabinti. Pastatyto eksponuoti nepavyks, nes nebeliks formos“, – „Tauragės kurjeriui“ Naujųjų išvakarėse apie garsųjį tautodailininko nukaldintą metalo ir gintaro sietyną kalbėjo laikinasis muziejaus vadovas Darius Kiniulis.

Koks likimas laukia tautodailininko sukurto ąžuolinio stalo su kunigaikščių bareljefais, juvelyrinių gintaro dirbinių, sužinosite atsivertę pirmąjį 2021 metų „Tauragės kurjerio“ numerį.

Jame – ir daugiau pačių aktualiausių naujienų – kokiu reikalu švenčių išvakarėse tauragiškiui Romualdui Vaišnorui paskambino šalies prezidentas Gitanas Nausėda; ar tauragiškiai jau gali registruotis vakcinacijai nuo COVID-19; kam atiteks Bažnyčių gatvėje atsilaisvinusios Tauragės butų ūkio patalpos; kodėl daugiabučių gyventojai nenori „valdiškų“ laiptinių valytojų; kiek pernai Tauragėje registruota naujagimių; kokios baudos gresia savo nekilnojamojo turto neprižiūrintiems savininkams ir kas nuo šiol juos galės bausti; kodėl Tauragės automobilių pardavimo aikštelėse niekas nebeperka mašinų; kur Tauragės rajone artimiausiais metais planuojama įrengti naujus dviračių takus ir kurie sportininkai 2020-aisiais nusipelnė geriausiųjų vardo.

Su „Tauragės kurjeriu“ ir šiemet bendradarbiausiantis apžvalgininkas Ramūnas Terleckas šįkart diskutuoja apie vakciną nuo COVID-19. Ar ir jūs taip manote? Į šį klausimą galėsite atsakyti tik perskaitę žurnalisto įžvalgas.

Prasmingos metų pradžios su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą