Antradienio, spalio 13-osios, „Tauragės kurjeryje“: už 13-ojo Seimo mandatą kausis verslininkas ir muziejininkas

Dalintis:

Už verslininką, ketverius metus jau dirbusį Seime, ar muziejininką, nepartinį valdančiosios Tauragės partijos veidą – ką rinksitės antrajame rinkimų ture?

Į antrąjį Seimo rinkimų turą išsiveržus Dariui Petrošiui ir Romualdui Vaitkui, pateikiame jiems abiem vienodus klausimus. Atsakymus skaitykite jau rytojaus numeryje, gal jie padės apsispręsti, o kitos rinkimų naujienos – jau kaip ant delno. Juokas juokais, bet kol du pešasi – trečias laimi. Kas tas ar tie laimėtojai iš Tauragės, beveik be kovos pelnę parlamento kėdę, sužinosite jau netrukus.

Antradienio numeryje – ir kitos pastarųjų dienų ne ką mažiau aktualios naujienos: ar tikrai Skaudvilės gimnazija už šildymą mokės brangiausiai Lietuvoje; sužinosite, ko antradienį į Tauragę atvažiuoja prezidentas Gitanas Nausėda, už ką Tauragei atiteko auksinių krivūlių apdovanojimas ir kurioje rajono mokykloje Mokytojo dienos proga savo mokytojus pasveikino girti mokiniai; savivaldybės Kaimo reikalų skyrius išanalizavo, kodėl Tauragės rajone nyksta gyvulininkystė ir į ką labiau linksta vietos ūkininkai, o iš Tauragės teismo salės atskriejo intriguojanti byla – pirkdami automobilį kartu su juo galite įsigyti ir narkotikų.

Tai tik maža dalis naujausių krašto aktualijų. Ir, žinoma, kaipgi be koronaviruso – jo Tauragėje taip pat yra.

Ačiū, kad skaitote. Primename, kad startavo laikraščio prenumeratos 2021 metams akcija. Nepražiopsokite – laukia prizai ir siurprizai!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą