fbpx

Antradienio, spalio 19-osios, „Tauragės kurjeryje“: COVID-19 nemalšta – ligoninė šaukiasi pagalbos

Dalintis:

Visą Lietuvą apėmęs koronavirusas vieną po kito į ligos patalą guldo ir tauragiškius. Šalies gydymo įstaigoms skanduojant apie prastėjančią situaciją, netyli ir Tauragės ligoninė. Direktoriaus pavaduotojas Danas Masiulionis atviras – netrukus gali tekti atidaryti ir trečią kovidinį skyrių, medikai pervargę, vos spėja suktis, pagalba žūtbūt reikalinga. Pastarąją savaitę nuo koronaviruso Tauragėje mirė 4 žmonės.

Kiek žmonių šiuo metu Tauragės ligoninėje gydoma dėl koronaviruso sukelto susirgimo, kokį spaudimą patiria ligoninės medikai ir koks sprendimas priimtas, kad jų darbas būtų bent kiek lengvesnis – skaitykite rytoj „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Ruduo nudažė medžių lapus, o miesto tvarkdariai nespėja suktis juos grėbdami. Nepaisant to, miesto gėlynuose sukiojasi darbininkai. Kokie darbai šiuo laikotarpiu atliekami ir kas mieste žydės kitąmet, praneša Regina Genienė.

Taip pat šiame numeryje skaitykite:

kodėl ūkininkams Valdui ir Nomedai Martinaičiams buvo lengva gyvenimą mieste iškeisti į kaimą ir kodėl bulvės jau netrukus gali kainuoti tiek, kiek niekada anksčiau;

kai minimalaus atlyginimo didinimą vertina vietos verslininkai;

kodėl visoje Lietuvoje brangstant šildymui Tauragėje ši paslauga ėmė ir atpigo;

kokį aukštesnės instancijos teismo nuosprendį išgirdo narkotikų platintojai;

kodėl renovacijos išvaryti turgelio prekeiviai sako, kad valdžia juos apgavo.

Perskaitysite ir apie savaitgalį bendruomenių švęstas šventes, žygaitiškių sumanytą gerumo akciją ir tautodailininkų pasiekimus konkursinėje parodoje „Aukso vainikas“.

Nepamirškite: „Tauragės kurjerio“ prenumeratos akcija įsibėgėjo! Prenumeruodami laikraštį metams palankia kaina gausite dovanų sieninį kalendorių ir dalyvausite loterijoje. Prizai įspūdingi!

Smagaus skaitymo ir darbingos savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą