Antradienio, spalio 20-osios, „Tauragės kurjeryje“: liberalų kandidatas į Seimą – asmeninis Arūno Pukelio šeimos fotografas

Dalintis:

„Socialinėje erdvėje prieš rinkimus beveik kaskart išmetama jūsų korta. Ar jūs asmeniškai pažįstamas su kandidatais į Seimą Tauragėje?“ „Su Dariumi Petrošiumi esu bendravęs viename renginyje“. „Draugais nesate?“ „Ne, nesu“. „O su Romualdu Vaitkumi?“ „Tai mano asmeninis fotografas“, – tai ištrauka iš žurnalistės pokalbio su Šviniumi pravardžiuojamu verslininku Arūnu Pukeliu.

Rytojaus vedamajame skaitykite apie politikų asmenines ir darbines sąsajas, ką jie prieš rinkimus nutylėjo ir kodėl.

Antradienio numeryje – ir daugiau naujausių aktualijų. Vietos politikai palaimino Tauragės rajono savivaldybės derybų su Pagėgių savivaldybe dėl bendrovių Pagėgių komunalinis ūkis ir „Tauragės vandenys“ sujungimo startą, kad tik gautų paramą europiniams projektams vykdyti. Deryboms pritarta, tačiau išlindo nemaloni žinia. Kokia?

Jau dvejus metus tauragiškių gomurius lepina virėjas iš Kinijos Xu Huifeng, dažniau atpažįstamas kaip Da Feng. Šiek tiek rusiškai kalbantis, minimaliai lietuviškai suprantantis vyras Lietuvoje – jau daugiau kaip penkeri metai. Spalio 20-oji – Tarptautinė virėjų diena. Ta proga – išskirtinis pokalbis su Da Feng.

Rytojaus numeryje – ir apie moderniausią valgyklą mokymo įstaigoje, ir apie baseinu virtusią Jaunimo gatvę. Taip pat sužinosite, kodėl tvirtinant šildymo kainą Skaudvilės gimnazijoje nusišalino tarybos narys Sigitas Mičiulis. Kas jį sieja su naująja gimnaziją šildysiančia Kauno bendrove „Mundia“?

Kurie ūkininkai gali tikėtis didesnių išmokų už deklaruojamus žemės naudmenų ir pasėlių plotus? Ar pavyko išvengti belangės vyrui, kuris pernai rugpjūtį iš trečio aukšto balkono išstūmė savo draugę? Šios ir kitos naujienos jau keliauja į jūsų pašto dėžutes.

Gražios savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą