Antradienio, spalio 27-osios, „Tauragės kurjeryje“: nukirpta S.Malinausko tiesa

Dalintis:

Tauragė pasirinko – įnirtingos sekmadienio kovos pergalę švenčia liberalų kandidatas Romualdas Vaitkus. Euforija ir nutylėta tiesa. Ko rinkėjai nesužinojo ir kodėl? Šio numerio 1-ojo puslapio nuotraukoje – R.Vaitkus 2008-ųjų gegužę. Skrenda garsiuoju malūnsparniu, pakilusiu iš Arūno Pukelio-Šviniaus sodybos. Iki rinkimų dienos likus mažiau nei savaitei liberalų kandidatas dievagojosi, kad su šiuo žmogumi jį sieja išskirtinai darbiniai santykiai.

Išrinktasis Seimo narys R.Vaitkus, šį rytą atsiliepęs į šių eilučių autorės skambutį ir išgirdęs jam pateiktus klausimus, paprašė juos atsiųsti raštu, pažadėdamas, kad atsakys kaip galima greičiau. Deja, atsakymų nei greičiau, nei vėliau redakcija iš jo taip ir nesulaukė. Gal todėl, kad klausimai buvo nepatogūs.

Rytojaus straipsnis sudėlios visus taškus ant i. Sužinosite, ką, paskelbdamas kompromituojančią nuotrauką iš Šviniaus sodybos, nukirpo tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas.

Antradienio numeryje – ir daugiau karščiausių aktualijų: interviu apie tai, kaip su koronaviruso pandemija tvarkosi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamentas; žinoma, ir naujausios žinios apie užsikrėtimo atvejus Tauragėje; ar tauragiškiai imlūs Vėlinių naujovėms; savivaldybė paaiškins, kodėl brangsta socialinio būsto nuoma; kodėl ir kam Tauragės ligoninės paciento dukra apskundė šią įstaigą; miško augintojo kreipimasis į medelių vagis – jis sodina, o vagys rauna; dar viena naujiena – asfaltas pilamas į balas, kiek ilgai laikys?

Antradienio numeryje jūsų laukia Skaudvilės teatro 10-mečio šventės atgarsiai, priedas „Sveika šeima“, papasakosiantis, kokia liga „serga“ kandusis Andrius Užkalnis, ir politikos apžvalgininko Ramūno Terlecko komentaras. Ar tikrai išsirinkome geriausius?

Gražios ir šiltos jums darbo savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą