fbpx

Antradienio, vasario 18-osios, „Tauragės kurjeryje“: kodėl Dapkiškiuose supuvo šimtai tonų daržovių?

Dalintis:

Dapkiškiuose jau 23-ejus metus ūkininkaujantys Saulius ir Ingrida apie šiųmetę nesėkmę kalbėjo nenoriai. Besniegė žiema šiemet nepaslėpė jų ūkio laukuose iki šiol pūpsančių didžiulių maišų su dar rudenį išrautomis morkomis ir kopūstais. Dalis šių lietuviškų gėrybių liko visai nenuimtos – vis dar liūdnai styro pažliugusiose vagose. Lietuvos valdžia pamiršo daržininkus, – sako daržininkyste besiverčiantis Saulius Šetkus.

„Pastarieji metai mums buvo labai sunkūs, 2018-ųjų vasarą vargino sausra, pernai morkas teko iš dviejų kartų sėti, o rudenį buvo taip šlapia, kad į laukus neįvažiavome, be to, moka už mūsų užaugintas daržoves centus“, – skaudūs ūkininko žodžiai. Kodėl niekam nereikia Lietuvoje užaugintų daržovių?

Savaitgalį šėlo net dvi šventės. Tiesa, viena nelabai lietuviška – raudonomis širdelėmis pasidabinęs Valentinas, kita – kaip žinia, pats lietuviškiausias valstybės gimtadienis. Jau 102-as. Būtent tiek cepelinų sekmadienį išvirė draugėn susibėgę Aukštupių kaimo žmonės. Ne tik cepelinus virė, bet ir apie kasdienį gyvenimą, džiaugsmus ir rūpesčius, porino. Ką kaime žmonės apie Tauragės valdžią šneka, sužinosite atsivertę naujausią „Tauragės kurjerio“ numerį.

Skaudvilės kultūros namai žmonių prašo padovanoti… baldų. Šiemet mažąja kultūros sostine tapusi Skaudvilė išgražėjo, daug įvairiausių renginių sumanė, tačiau prašo labdaros. Viešojoje erdvėje pasirodė skelbimas – galbūt žmonės galėtų padovanoti nebenaujus sekciją, sofą, indaują. Kam jų prireikė ir kodėl savivaldybė mažajai kultūros sostinei neišgali nupirkti sofos, sužinosite jau netrukus.

Šilutės statybų bendrovė „Stamela“ Tauragėje išgarsėjo ne tik nelabai sėkmingu Meilės alėjos remontu, bet ir Neįgaliųjų dienos centro K.Donelaičio gatvėje renovacija. Turbūt dar nėra to buvę, kad iš konkursą laimėjusių statybininkų „baltieji rūmai“ reikalautų pinigų. Kas, kiek ir kam skolingas, narplioja Tauragės teismas.

Dilema kilo Skaudvilės Sodų gatvės gyventojams. Atliekų tvarkytojai naująją konteinerių aikštelę sumanė įrengti prie pat namo. Žmonės sukilo – nebeturės kur statyti mašinų: vietos aplink daugybė, tegu tvarkdariai aikštelę patraukia. Tačiau Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras atkerta – norite, kad aikštelę patrauktume, susimokėkite. Kas šioje istorijoje teisus, sužinosite atsivertę antradienio numerį.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kuo baigėsi savivaldybės skundo prieš Batakių mokyklos direktorių nagrinėjimas Klaipėdos apygardos teisme, kokie nuostoliai dėl koronaviruso gresia vietos verslui, kodėl savivaldybei priklausantį kelią remontuoja ne savivaldybė, o Lietuvos kariuomenė ir kaip atgaivintai Tauragės apskrities dainų šventei ruošiasi jaunieji atlikėjai – jau skuba į jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje vėl susitiksite su apžvalgininku Rimvydu Valatka. Šį kartą jo žodžiai labai nelinksmi.

Gražios ir darbingos savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą