Antradienio, vasario 2-osios, „Tauragės kurjeryje“: aiškėja – virusas išplitęs labiau nei skelbiama

Dalintis:

Ketvirtadalis Tauragės šilumos tinklų darbuotojų sulaukė žinios – jų organizme yra susidarę koronaviruso antikūnų. Tačiau kai kurie įmonės kolektyvo nariai net nenutuokė virusą nešiojantys, jokių simptomų nejautė ir ėjo į darbą. Įmonės vadovybė antikūnų testus darbuotojams atliko savo iniciatyva, siekdama užtikrinti darbo efektyvumą šildymo sezono metu. Gauti rezultatai stebina ir medikus, neatmetama, kad antikūnų testai gali rodyti ne tik koronavirusą, bet ir persirgtą gripą.

„Gavus antikūnų testo atsakymą, kuriame matote, kad organizme susiformavo antikūnai, nors nejautėte jokių koronaviruso ligos simptomų, labai džiaugtis nereikia. Koronavirusas priklauso virusų grupei. Jūs galėjote persirgti gripu, tokiu atveju antikūnų testas taip pat bus teigiamas“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento vadovė Gilma Masiulionienė.

Antradienio numeryje – kaip nuo COVID-19 saugosi savivaldybės ir verslo įmonės? Kurie metodai tinkamiausi ir kodėl?

Pirmajame vasario numeryje – ir daugiau karštų naujienų. Liūdna žinia – Tauragė neteko žurnalisto ir ryškaus badmintono trenerio Jono Šilerio. Sužinosite, kada dėl koronaviruso pradedami testuoti rajono mokytojai, ką apie moksleivių grįžimą į mokyklas mano tėvai ir pedagogai, kuo baigėsi buvusio Gaurės pagrindinės mokyklos direktoriaus Kęstučio Makausko bylinėjimasis su savivaldybe, ką bažnyčia kurs įsigytame buvusio Tauragės architekto name ir kokių priežasčių įvažiuoti į Tauragę prisiklauso mobiliuosiuose punktuose budintys policijos pareigūnai.

61-erių sveikuolė Vida Stanelienė papasakos apie savo gyvenimo būdą – prieš dvidešimt metų sunkiai vaikščiojusi, dabar moteris ne tik su vėjeliu lekia pačiūžomis per ledą, bet net ir sloga nebeserga. Galbūt jos patarimai padės ir jums.

Naujausiame numeryje jūsų dėmesio tikisi krašto istorijos priedas „Tauro ragas. Nepapasakotos istorijos“. Kraštotyrininkui Alvidui Jancevičiui į rankas pateko XIX amžiuje rašyti laiškai, kuriuose minimas ir Tauragės vardas, o Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros kultūrinių renginių organizatorė Jurgita Brazauskienė primins, kad visai ne Morę Tauragės krašto žmonės senovėje ant laužo degindavo.

Apžvalgininko Ramūno Terlecko žvilgsnis šįkart nukreiptas į priedų prie atlyginimų dalybas Tauragės savivaldybės administracijoje: „ Yra dienų, kai galima prašyti didesnės algos, yra, kai privalu atlikti pareigą. Žalios musės skrenda, bet nuo jų mus skiria sąžinė, kad ir kas tai būtų“.

Skaitykite, bus įdomu!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą