fbpx

Antrus metus iš eilės tauragiškiai kviečiami siūlyti projektus

Dalintis:

Jau antrus metus iš eilės Tauragės rajono savivaldybė kviečia teikti projektus dalyvaujamojo biudžeto lėšoms gauti. Taisyklės tos pačios: 3 projektams bus išdalinti 100 tūkst. eurų.

Šiandien Tauragės rajono savivaldybė pasidalino kvietimu vėl siūlyti savo projektus. Iš jų trys išrinktieji išsidalins 100 tūkst. eurų.

„Gyventojų dalyvaujamojo biudžeto startas jau sausio 31 dieną, tad jei turite idėją Tauragei – pasiūlykite ir mes ją įgyvendinsime! Reikia sutvarkyti laisvalaikio praleidimo erdvę? Įgyvendinti naują projektą? Jūs galite padėti tai padaryti“, – rašoma Tauragės rajono savivaldybės feisbuko paskyroje.

Primename, kad dalyvaujamojo biudžeto projektams skiriami 100 tūkst. eurų, kurie po gyventojų balsavimo paskirstomi 3 projektų kategorijoms. Dviem projektams, įgyvendinamiems per vienerius metus, po gyventojų balsavimo skiriama po 20 tūkst. eurų – Tauragės miesto seniūnijai ir Tauragės rajono kaimiškosioms seniūnijoms skirti nekomerciniai infrastruktūros gerinimo projektai pretenduoja atskirose kategorijose. Per dvejus metus numatoma įgyvendinti projektą Tauragės rajone, kuriam savivaldybė numato skirti 60 tūkst. eurų.

Pernai vykęs balsavimas už 14 pateiktų projektų trijose skirtingose kategorijose lėmė, kad po 20 tūkst. eurų skirta Baltrušaičiams ir Tauragei. Baltrušaičių gyventojai pageidavo scenos renginiams, lauko treniruoklių ir žaidimų zonos. Skelbiama, kad ši idėja jau įgyvendinta. Tauragėje, prie Jūros upės įgyvendinamas antrasis nedidelės vertės projektas – „Pikniko parkas“. Šio projekto metu buvusio hipodromo teritorijoje atsiras laisvalaikio praleidimo erdvė, kurios galutiniam įrengimui, kaip skelbia Tauragės rajono savivaldybė, trūksta tik tinkamo oro. Kaip pranešė Tauragės rajono savivaldybės mero patarėja Šarūnė Stasytienė, šioje vietoje užsėjus veją, bus įrengti stalai, suolai, laužavietės.

Didžiausios vertės projektas, gavęs iš savivaldybės 60 tūkst. eurų, yra Stragutės kaimo bendruomenės siekis turėti savo pastogę. Šio kaimo bendruomenės pirmininkė Vilija Mockaitienė „Tauragės kurjeriui“ yra pasakojusi, kad liko vienintelė bendruomenė, neturinti jokios buveinės savo šventėms ir susibūrimams.

„Ėjom pas žmones, prašėm balsuoti. Kiti ir nuvežė balsuoti. Čia tokia kampanija buvo užkurta, kad ir Seimui dar pasimokyti. Kreipiausi ir į Gaurę, kad balsuotų už savo kaimynus, ir į kitus. Tiesiai visiems ir sakėm – mes nieko neturim“, – kalbėjo V.Mockaitienė 2021-ųjų vasarą, besidžiaugdama skirtomis lėšomis.

Š.Stasytienė detalizavo, kad šiuo metu formuojami šiam projektui reikalingi pirkimai, pirkimams reikalingos specifikacijos. Jau yra nupirktos trinkelės. Projektą įgyvendinus, Stragutės bendruomenei bus įrengtas modulinis namelis ir pagaliau kaimo bendruomenė turės savo būstinę.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą