fbpx

Apie girto vairuotojo viražus pranešė pareigūnams

Dalintis:

Vakar pilietiškas vairuotojas pranešė apie techninę eismo nelaimę Stoties ir Prezidento gatvių sankryžoje. Pareigūnai aiškindamiesi aplinkybes nustatė ne vieną pažeidimą.

Nelaimė įvyko 10.50 val. Pranešama, kad 49 metų vyro vairuojama „Renault Megane“ rėžėsi į apšvietimo stulpą. Įvykio metu apgadintas ir automobilis, ir stulpas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė patikslino, kad apie įvykį informavo pilietiškas asmuo, pastebėjęs eismo nelaimę ir įtartinai manevruojantį automobilį sekęs iš paskos.

Pažeidėją sustabdę policijos pareigūnai nustatė, kad prie vairo sėdęs vyras gerokai išgėręs – alkoholio matavimo prietaisas rodė 1,88 prom. alkoholio. Taip pat pastebėta, kad transporto priemonė buvo registracijos numerio ženklų.

Neblaivus vairuotojas buvo sulaikytas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,5 prom. Vyrui gresia ne tik baudžiamoji atsakomybė, transporto priemonės konfiskavimas, bauda ir teisės vairuoti automobilį atėmimas, bet ir nuostolių Tauragės miesto seniūnijai atlyginimas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą