fbpx

Apsisprendė dėl karantino pratęsimo: dar dvi savaitės

Dalintis:

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis dar vakar savo feisbuko paskyroje paskelbė, kad karantinas bus pratęstas. Šiandien Vyriausybė priimė galutinį sprendimą.

„Taip, karantinas bus pratęstas dar dviem savaitėms. Ir primenu, ką sakiau vakar: tikimės, kad po Velykų jau bus galima pradėti galvoti apie karantino sąlygų švelninimą. Visų pirma – kalbant apie smulkųjį verslą. Su sąlyga, kad mums visiems pavyks tinkamai „atlaikyti“ Velykų savaitgalį. Todėl dar kartą prašau atsakingo požiūrio į save ir kitus. Likite namuose. Nelankykite kituose miestuose gyvenančių senelių, tėvų, artimųjų. Laikykitės karantino sąlygų, tai labai svarbu“, – dėstė vakar feisbuke S.Skvernelis.

Vyriausybės sprendimu, karantinas pratęsiamas dar dviem savaitėms, iki balandžio 27-osios. Numatomas ir kai kurių karantino sąlygų švelninimas. Svarstyta leisti prekybą sėklomis ir trąšomis lauke. Taip pat leista į Lietuvą atvykti užsieniečiams, jei jų šeimos nariai yra Lietuvos piliečiai.

Galutinai apsispręsta ir dėl judėjimo tarp miestų ir miestelių suvaržymų velykinio savaitgalio metu. Nuo penktadienio 20 valandos iki pirmadienio 20 valandos bus ribojamas asmenų atvykimas į ne savo gyvenamosios savivaldybės miestus ir miestelius. Numatomos ir tam tikros išimtys. Pavyzdžiui, artimojo mirties atveju ar esant būtinosios medicinos pagalbos būtinybei.

Taip pat Vyriausybės sprendimu, kaukes ar respiratorius dėvėti taps privaloma visiems. Anksčiau tai buvo tik rekomenduotina.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą