fbpx

Asfaltuos Laisvės gatvę – asfaltavimo sąraše ji aplenks kitas

Dalintis:

Šią vasarą naujo asfalto sulauks į Jovarų mikrorajoną vedanti Laisvės gatvė, nors tebuvo 31 asfaltuotinų gatvių sąraše. Savivaldybė jau paskelbė konkursą gatvės remonto darbams atlikti ir paaiškino, kodėl ši gatvė bus asfaltuojama pirmiau už kitas į eilę įrašytas gatves.

Pagal projektą planuojama išasfaltuoti daugiau nei 2 kilometrus Laisvės gatvės nuo Stoties g. iki Laisvės g. asfalto dangos pabaigos. Įvažiavimuose į kiemus ar susikirtimuose su šalutinėmis gatvėmis asfalto danga bus atnaujinama iki įvažiavimų, per šaligatvio plotį, o nesant šaligatvio – iki gatvės sklypo ribos.

Savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Aivaras Preikšaitis informavo, kad Laisvės gatvė remontuotinų gatvių eilėje buvo įrašyta į 31 vietą. Ji bus asfaltuojama iš valstybės skiriamų Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų. Darbus tikimasi pradėti birželį, o baigti iki spalio. Kol neįvykęs konkursas, savivaldybė neatskleidžia, kiek šis projektas gali kainuoti.

Kodėl Laisvės gatvė aplenkė kitas? Pasak A.Preikšaičio, atsirado galimybė gauti papildomą finansavimą pagal priemonę „Vietinės reikšmės kelių paprastasis remontas“.

– Buvo pasirinkta Laisvės gatvė, kuri jau yra su asfalto danga. Visos kitos gatvės sąraše yra žvyruotos, išskyrus Vytauto. Tačiau Vytauto gatvei būtini nauji lietaus nuotekų tinklai, todėl neturėjome galimybės iki lapkričio 30 d. suprojektuoti ir atlikti darbus šioje gatvėje, – kalbėjo savivaldybės atstovas.

Asfaltuotinų gatvių eilėje pirmoji buvo J.Matulaičio gatvė, kuri kertasi su Laisvės gatve. Pasak A.Preikšaičio, šiuo metu baigiamas J.Matulaičio gatvės techninio darbo projekto rengimas ir bus skelbiamas rangos darbų konkursas.

Netrukus asfaltuotos gatvės sulauks „Beržos“ bendruomenė. Šiame miesto mikrorajone bus rekonstruojama T.Ivanausko gatvė. Bus išasfaltuotas 1 kilometras šios gatvės, nuo J.Kruopo gatvės iki pabaigos. Bendra projekto vertė – apie 860 000 eurų. Dėl darbų atlikimo jau pasirašyta sutartis su UAB „Uliksas“.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą