fbpx

Atokesnę poilsio aikštelę pamėgo šiukšlintojai

Dalintis:

Važiuojant link Skaudvilės, dešinėje pusėje šalia magistralinio kelio Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, įrengtos dvi poilsio aikštelės. Į vieną, esančią arčiau miesto, dažnai užsuka vairuotojai, dviratininkai ir turistai, o kita, esanti toliau nuo kelio ir pasislėpusi už miško medžių, tapo šiukšlintojų traukos vieta.

Už Batakių–Jakutiškės sankryžos pavažiavę apie kilometrą ir pasukę dešinėn, rasime dar sovietų laikais asfaltuotą poilsio aikštelę, apsuptą miško medžių. Nors aikštelėje pastatytas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos įspėjimas skelbia nepalikti čia maisto atliekų, kad neplistų afrikinis kiaulių maro virusas, įvairiausių dvokiančių atliekų čia pilna.

Pasak AB „Kelių priežiūra“ Vakarų regiono Tauragės kelių tarnybos vadovo Dariaus Spancernos, poilsio aikštelės priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai, o jų tarnyba jas prižiūri.

– Kol kas atnaujinti aikšteles planų nėra. Jeigu ten pastatytume atliekų konteinerį, tai žmonės šiukšles atvežtų iš namų, ir ta vieta virstų sąvartynu, – mano tarnybos vadovas.

Pasak D.Spancernos, šioje vietoje planuojama įrengti vaizdo fiksavimo kamerą.

Dariaus Spancernos nuomone, į tolėliau nuo Tauragės miesto esančią aikštelę dažniau užsuka vilkikų vairuotojai, o arčiau miesto esančioje aikštelėje žmonės mašinas palikę eina į mišką pasivaikščioti ar dviračiais pasivažinėti.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą