Aukcione parduodami komisariato automobiliai

Dalintis:

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas paskelbė apie elektroninį aukcioną, kuriame bus parduodami 4 automobiliai.

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Lina Banienė, parduodamos transporto priemonės anksčiau buvo naudojamos įvairių skyrių funkcijoms atlikti – kriminalinės policijos, reagavimo pareigūnams bei asmenų konvojavimui. Tačiau pastaruoju metu automobiliai buvo nebenaudojami, tad nutarta juos parduoti elektroniniame aukcione.

– Komisariato autoparkas naujinamas, bus įsigyjamos naujos transporto priemonės, – trumpai „Tauragės kurjeriui“ komentavo komisariato atstovė.

Viena iš parduodamų transporto priemonių – 2006-ųjų gamybos „Fiat Ducato“ mikroautobusas. Jo pradinė kaina aukcione numatyta 1000 eurų. Taip pat 2006-ųjų „VW Golf“ galima įsigyti už 1600 eurų – tokia numatyta pradinė automobilio kaina. Pradinė 2010-ųjų „Renault Fluence“ kaina siekia 2000 eurų, tiek pat už 2006-ųjų „Mitsubishi Pajero Sport“ – tai brangiausios aukciono prekės.

Registruotis į aukcioną galima iki kovo 10 dienos. Aukciono pradžia numatyta kovo 16 dieną.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą