Autobusų parkas prašo keisti eismo sąlygas Žalgirių mikrorajone

Dalintis:

Tauragės miesto Miško gatvėje rengiant automobilių stovėjimo aikštelę, vietos gyventojams kyla nemažai nepatogumų statant savo transporto priemones. Tačiau į Saugaus eismo komisiją su pagalbos prašymu kreipėsi ne jie, o Tauragės autobusų parkas.

Automobilių stovėjimo aikštelės prie daugiabučių gyvenamųjų namų J.Tumo-Vaižganto g. 132 ir 134, Miško g. 4 ir 5, Dainavos g. 9 įrengimo darbai pradėti 2021 metais. Tai turėtų padėti išspręsti ilgametę automobilių statymo vietų trūkumo problemą. Tačiau kol vyksta statybos darbai, gyventojai automobilius priversti statyti kur papuola. Tad dažniausiai renkamasi transporto priemones palikti J.Tumo-Vaižganto gatvės pabaigoje, ties sankryža su Miško gatve.

Toks automobilių statymas trikdo autobusų eismą. Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Rimantas Martinavičius, už J.Tumo-Vaižganto sankryžos su Miško gatve gyventojai automobilius stato abiejose kelio pusėse. Už lengvuosius automobilius platesniems autobusams pravažiuoti sudėtinga.

– Mes prašome, kad dešinėje pusėje nuo sankryžos su Miško gatve būtų uždrausta stovėti, – sakė R.Martinavičius.

Tarp Miško, J.Tumo-Vaižganto ir Dainavos gatvių įrenginėjama automobilių stovėjimo aikštelė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauragės rajono saugaus eismo komisijos posėdyje, kuris vyko trečiadienį, nuspręsta kol kas klausimo nagrinėjimą atidėti. Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus tikina, kad Miško gatvėje ir J.Tumo-Vaižganto gatvės gale gyvenantiems vairuotojams šiuo metu ir be to kyla daugybė problemų.

– Jei autobusai dabar pravažiuoja, vadinasi, pravažiuoti eina. O uždraudus statyti mašinas gyventojams bus dar sudėtingiau. Jau dabar ten, kol vyksta aikštelės statymo darbai, sudėtinga pastatyti mašiną, – teigė seniūnas.

Miško gatvė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauragės autobusų parko direktorius teigė, kad šioje miesto dalyje yra ir dar viena problema, kurią tikisi išspręsti kartu su seniūnija. J.Tumo-Vaižganto gatvės gale autobusų vairuotojams sudėtinga apsisukti, todėl, R.Martinavičiaus nuomone, būtina praplatinti žvyrkelį, vedantį link Oko miško.

– Reikia išplatinti, kad eitų apsisukti nejungiant atbulinės eigos, nes ten vaikai laksto, eina senjorai. Dabar toje vietoje per dieną apsisukti tenka 26 kartus – tiek kartų per dieną ten atvažiuoja autobusas, – tvirtino autobusų parko vadovas.

Pastaruosius du klausimus plačiau nagrinėti tikimasi antradienį.

Pašnekovas pasidžiaugė, kad paleidus du naujus autobusų maršrutus jais kas savaitę naudojasi vis daugiau žmonių. R.Martinavičiaus skaičiavimais, nauji maršrutai startavo su vidutiniškai 40 keleivių, o dabar per savaitę prisideda apie 100 naujų važiuotojų. Nepopuliariausias keliavimui maršrutiniais autobusais laikas yra tarp 10 ir 13 valandos, tačiau artėjant šiltajam sezonui neketinama stabdyti važiavimų. Viliamasi, kad didės srautas važiuojančiųjų į sodus ir maršrutų populiarumas neslūgs.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą