fbpx

Autobusų parkas siekia stabdyti veiklą

Dalintis:

Savo nuosavo automobilio neturintiems gyventojams, panašu, išsiversti bus kiek sunkiau. Tauragės autobusų parkas siekia stabdyti savo veiklą. Direktorius Rimantas Martinavičius teigia, kad jau rytoj dėl visiško maršrutų sustabdymo turės apsispręsti rajono taryba.

Nuošalesniuose Tauragės mikrorajonuose gyvenantieji jau pastebėjo gerokai sumažėjusį viešojo transporto srautą. Pastaruoju metu autobusai važinėja moksleivių atostogų grafiku. Tai reiškia, kad liko tik apie 30 proc. įprastų maršrutų. Tačiau Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius teigė siekiantis, kad įmonės veikla būtų apskritai sustabdyta.

– Rytoj bus tarybos posėdis, tai tikiuosi, kad jie savo sprendimu nutars nutraukti visus viešojo transporto maršrutus. Šiandien ir rytoj autobusai dar tikrai važiuos. Taip pat rašom kartu su visa vežėjų asociacija „Linava“ Vyriausybei ir prašome, kad mes būtume pripažinti tiesiogiai nukentėję nuo koronaviruso, – dėstė R.Martinavičius.

Autobusų parko vadovas kalbėjo, kad sustabdžius viešojo transporto veiklą autobusų vairuotojai būtų priverstinose prastovose.

Nors maršrutų sustabdymas daliai gyventojų sukeltų nemenkų nepatogumų, pašnekovas atviras – jo nuomone, viešojo transporto veiklą reikėjo stabdyti iškart, vos prasidėjus karantinui. Tai esą būtina dėl to, kad net grįžtantieji iš užsienio, kurie turi izoliuoti save, dažnai nesulaukia pagalbos ir iš oro uostų grįžta viešuoju transportu. O virusui pradėjus plisti tarp žmonių, viešasis transportas būtų tikra viruso bomba.

– Tarpmiestiniai autobusai beveik nebevažiuoja. Keleivių labai mažai. Iš Klaipėdos autobusas grįžo su 35 eurais – tai patys įsivaizduokit, 300 km su 35 eurais. Jei žmogus turi kažkokį rimtą, neatidėliotiną poreikį ir neturi transporto, jis gali į mus kreiptis. Bandytume kažkaip spręsti problemą, – telefonu žurnalistei kalbėjo R.Martinavičius.

Šiuo metu į Tauragės autobusų parką dėl transporto kreiptis galima dviem telefono numeriais: (8 446) 61 114 ir (8 446) 61 454.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą