Autobusų švieslentės veikia bandomuoju režimu

Dalintis:

Šiandien kai kuriose Tauragės autobusų stotelėse jau kabo švieslentės, kuriose rodomas autobusų grafikas ir kada atvyks artimiausias autobusas. Tik kol kas šie rodmenys dar gali būti netikslūs.

Skelbiama, kad prie kai kurių Tauragės autobusų stotelių jau sumontuotos švieslentės, realiu laiku rodančios informaciją apie autobuso atvykimo laiką bei visą grafiką. Tačiau taip pat keleiviai informuojami, jog kol kas švieslentės dar veikia bandomuoju režimu ir informacija gali būti netiksli.

– Dar nevisos sistemos paleistos, jos yra duomenų perkėlimo stadijoje. Turi būti įkeltas maršrutų tinklas, būtinas ryšys su autobusu. Dar reikia nemažai technologinių dalykų išspręsti. Manau, iki kovo mėnesio tikrai sutvarkys, – sakė Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius.

Autobusų parko vadovas keleiviams pataria, kol švieslentės veikia bandomuoju režimu, informaciją tikrinti ir senajame grafike. Nors, vadovo teigimu, autobuso atvykimo laikas jau rodomas gan tiksliai.

– Kol kas neužtikrintas informacijos perdavimas, jei autobusas sugestų – siekiame, kad tai taip pat būtų perduodama į švieslentę, – dėstė R.Martinavičius.

Tauragėje autobusais važinėjantiems keleiviams pranešama, kad iš viso bus įrengta 20 švieslenčių – 13 autobusų stotelėse ir 7 Tauragės autobusų stotyje. Anksčiau „Tauragės kurjeryje“ rašėme, kad vienos švieslentės kaina yra 4 tūkst. eurų. 13 švieslenčių, kurios bus įrengtos autobusų stotelėse atsieis daugiau nei 52 tūkst. eurų.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą