fbpx

Autoslalome dalyvių sumažėjo

Dalintis:

Prie Tauragės bendruomenių namų esančioje automobilių aikštelėje šiandien buvo girdėti padangų cypesys. Tradicinis autoslalomas sulaukė nemažai žiūrovių, tačiau dalyvių būrys buvo ne itin gausus.

Dalyviai būriuotis ir ruoštis autoslalomui pradėjo jau nuo 9 val. Išsirikiavę galėjo išbandyti trasą. Galiausiai jau prieš 11 val. ėmė rinktis ir žiūrovai. Prasidėjo tradicinis Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti skirtas autoslalomas. Renginį vedė laikinai Sporto centrui vadovaujantis Gediminas Sakalauskas.

Autoslalomo teisėjai pastebėjo, kad šiemet susirinko kur kas mažiau dalyvių, kone dvigubai – registravosi vos 26 norintys išbandyti trasą. Spėjama, kad taip galėjo nutikti dėl to, jog tuo pat metu automobilių sportininkai rinkosi varžyboms Šakiuose. Nemaža dalyvių dalis ten ir išskubėjo.

Sklandžiai prasidėję važiavimai Tauragės profesinio rengimo centrui (PRC) baigėsi po to, kai jų mokomuoju automobiliu važiavusiam Modestui Tamošaičiui ties paskutiniu posūkiu lūžo viena iš važiuoklės detalių. Finišą vieninteliam jaunių amžiaus grupėje besirungusiam vaikinui pasiekti pavyko, tačiau užfiksavus jo trasoje sugaištą laiką transporto priemonę teko nustumti.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Įdomu tai, kad senutėliu raudonu „Peugeot 205“ važiavęs skuodiškis Algirdas Padleckis tradiciniame autoslalome dalyvauja su tuo pačiu automobiliu jau dešimt metų. Tiesa, šįkart jam nepavyko iškovoti prizinės vietos, nors žiūrovams demonstravo puikius vairavimo įgūdžius.

Važiavimuose dalyvavo ir gerai žinomas tauragiškis Donatas Krasauskas. Tik šįkart jis vairavo „Honda“.

Peržiūrėjus važiavimų rezultatus, moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Kotryna Ignatavičienė. Šiai varžybų dalyvei taip pat pavyko užimti bendroje įskaitoje galu varomu automobiliu trečiąją vietą.

Priekiu varomu automobiliu greičiausias buvo Tomas Jurgilas. O visų keturių varomų ratų automobiliu greičiausiai trasą įveikė Liudas Šimkus. Galu varomą automobilį trasoje geriausiai valdė Aidas Valuckas. Jis pripažintas greičiausiu ir absoliučioje įskaitoje. Antrąją vietą absoliučioje įskaitoje iškovojo Karolis Auga, o trečiąją – Liudas Šimkus. Komandinėje įskaitoje geriausia pripažinta Tauragės PRC komanda.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą