Avarijoje sumaitoti automobiliai ir sužaloti žmonės

Dalintis:

Šiandien už Kunigiškių kaimo, ties Papušynės mišku, vingiuotoje kelio atkarpoje įvyko avarija: vienas automobilis sumaitotas nepataisomai, du sužeisti žmonės išvežti į ligoninę.

Avarija įvyko už Kunigiškių kaimo, Papušynės miško atkarpoje, tuoj už posūkio. Į pakelėje stovėjusį „Peugeot“ automobilį su įjungtu avariniu šviesos signalu rėžėsi sunkvežimis MAN, kuriuo važiavo du keleiviai. Nepataisomai sumaitojęs lengvąjį automobilį, sunkvežimis nuo smūgio nulėkė tolyn, priekiu įsirėmė į medžius. MAN vairuotojas nenukentėjo – jis vaikščiojo, o du keleiviai išvežti į Tauragės ligoninę. Vieną keleivį teko iškelti iš kabinos – jis nukentėjo labiausiai (spėjama, kad su galva trenkėsi į panelę).

– Iš posūkio išniręs pamačiau automobilį, stovintį pakelėje su avarinėmis šviesomis, kažkaip nesureagavau, – kalbėjo sunkvežimio vairuotojas nesiteisindamas, – kelio danga labai slidi, priekyje didelė pelkė, stipriai lijo – matomumas labai prastas.

Kol policijos pareigūnai aiškinosi įvykio aplinkybes, viena po kitos iš posūkio išnirusios mašinos, pamačiusios bokštelius – kelio žymeklius ties avarijos vieta, stabdydamos čiuožė ne vieną metrą. Vienas lengvasis automobilis taip čiuoždamas užšoko ant dviejų žymeklių ir toliau važiavo – policininkams teko įjungti šviesos ir garsinį signalus.

Į įvykio vietą buvo atskubėję du policijos ekipažai ir dvi greitosios medicininės pagalbos mašinos. Laimei, kad tuo metu, kai rėžėsi sunkvežimis MAN, automobilyje „Peugeot“ nebuvo žmonių – vairuotojas buvo išlipęs padėti miško kelyje stovinčiam automobiliui pakeisti padangą.

Susirinkę vietos gyventojai pasakojo, kad šioje atkarpoje dažnai įvyksta nelaimės, nes palijus kelio danga būna labai slidi, telkšo nemažos balos, nėra greičio apribojimo. Pasak jų, labai nesaugu važiuoti dviračiu – pralenkdami lengvieji automobiliai prisiliečia veidrodėliu.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą