Baigėsi pirmas turas seniūnų atrankos konkurse

Dalintis:

Jau įvyko konkursai į Tauragės miesto seniūno ir Skaudvilės seniūno pareigas. Norinčių dalyvauti netrūko. Už konkurso procedūras atsakingas Valstybės tarnybos departamentas, tačiau galutinį sprendimą priims mūsų rajono savivaldybės administracijos direktorius.

Tauragės miesto seniūno konkursas vyko pirmadienį. Valstybės tarnybos departamentas pranešė, kad konkursui į Tauragės miesto seniūno pareigas buvo pateikti 9 reikalavimus atitinkantys prašymai. Konkurse dalyvavo 8 pretendentai, iš kurių buvo atrinkti du geriausiai įvertinti, daugiau nei 6 balus surinkę, pretendentai.

Konkursui į Skaudvilės seniūno pareigas pateikta net 14 reikalavimus atitikusių prašymų, tačiau dalyvavo tik 5. Konkursas vyko vakar. Kaip ir Tauragės miesto seniūno konkurso atveju, apie atrinktus du, geriausiai įvertintus pretendentus, informacija bus pateikta į seniūnų pareigas priimančiam Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriui. Jis pasirinks vieną iš dviejų laimėtojų. Atrinkti būsimieji seniūnai dar turės gauti Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymą apie patikimumą eiti pareigas.

Savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis redakciją informavo, kad Valstybės tarnybos departamentas informaciją, apie atrinktus du asmenis, pateiks per penkias dienas po konkurso.

Konkurse dalyvavęs ir į antrą turą patekęs laikinai Tauragės miesto seniūno pareigas einantis Žilvinas Majus sakė nežinąs, su kuo teks varžytis. Kiekvienam atsakymas bus pateiktas asmeniškai. Jis atskleidė, kad po konkurso laukti atsakymo liko trise, du iš laukiančių sulaukė neigiamo atsakymo. Ž.Majus atviravo, kad konkursas buvęs „rimtas“, kiekvienas konkurso dalyvis buvo kvočiamas apie pusvalandį.

Į Skaudvilės seniūno pareigas pretendavęs, tačiau į antrą turą nepatekęs Virgilijus Kulikauskas, pasakojo, kad atrankos komisiją sudarė du Valstybės tarnybos departamento nariai, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis ir keturi seniūnaičiai. Turimomis jo žiniomis, į Skaudvilės seniūno atranką pateko giminaičiai: vietos verslininkų sūnus ir žentas.

Konkurso sąlygose rašoma, kad pretendentas turi turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir 3 metų darbo patirtį, turi išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus, kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, vietos savivaldą, viešąjį administravimą, viešuosius pirkimus, darbo santykius ir t.t. Dar būtina mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, mokėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu ir turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, vairuoti automobilį.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą