Balandžio 18-osios „Tauragės kurjeryje“: mandato neatsisakė nė vienas naujas tarybos narys

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės taryba rinksis į paskutinį šią kadenciją posėdį. Po savaitės – balandžio 26-ąją prisieks jau naujai išrinkti tarybos nariai ir meras Dovydas Kaminskas.

Pagal Rinkimų kodeksą balandžio 16-oji buvo paskutinė diena, kai į naujosios kadencijos tarybą išrinkti politikai galėjo atsisakyti mandatų, jei jų pareigos nesuderinamos su tarybos nario veikla. Nors tokie prašymai į Vyriausiąją rinkimų komisiją iki sekmadienio iš kitų savivaldybių plūste plūdo, iš Tauragės negauta nė vieno. Ką reiškia toks Tauragėje išrinktų tarybos narių manevras?

„Vyriausioji rinkimų komisija tokiu atveju laiko, kad visi išrinkti politikai prisieks. Jei jiems vėliau bus skirtos kitos pareigos, jie mandato tikriausiai atsisakys jau prisiekę“, – „Tauragės kurjeriui“ vakar sakė Vyriausiosios rinkimų komisijos atstovė Indrė Ramanavičienė.

Kodėl Tauragės išrinktieji nesutaria dėl valdančiosios koalicijos formavimo, sužinosite atsivertę antradienio „Tauragės kurjerį“.

Balandžio 18-ąją dar rašome:

COVID-19 niekur nedingo, bet sergama vis lengviau;

Iš darbo atleidžiami savivaldybės administracijos vadovai;

Pacientė įtaria – siuntimai privačiose klinikose gali „dingti“ sistemingai;

Žemėlapyje – planuojami tvarkyti tiltai;

Susikibo dėl ligoninės direktoriaus algos;

Žvejybos reikmenų parduotuvė turi naują šeimininką;

Virš Tauragės suplevėsavo kultūros sostinės vėliava.

Priedas „Tauro ragas“ šįkart papasakos apie pašto ženklus ir laiškus, kurie XIX a. pabaigoje – XX a. pradžioje buvo siunčiami iš Tauroggeno.

Būtinai perskaitykite – bus įdomu! Darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą