Balskų pliažui perka naujų pavėsinių

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė perka naujų pavėsinių poilsiavietei prie Balskų užtvankos. Jei atsiras tiekėjas, Balskuose ilsėtis bus galima ir gausesnėms kompanijoms.

Įgyvendinant projektą „Mažosios infrastruktūros sutvarkymas prie Balskų užtvankos“ poilsiavietėje turėtų atsirasti dvi ąžuolinės pavėsinės su ąžuoliniais stalais ir suolais ir viena didelė stoginė, kurioje planuojama pastatyti keturis stalus ir aštuonis suoliukus. Pavėsines tiekėjas sumontuoti turės per du mėnesius. Pasak Mažonų seniūnijos seniūno Egidijaus Jurgilo, ilsėtis prie Balskų užtvankos tauragiškiai mėgsta, bet daugiau lankytojų būtų, jei iki Balskų eitų asfaltuotas kelias.

– Po kiekvieno savaitgalio šiukšlinės prie Balskų būna pilnos. Pastatėme dar kelias papildomas, kad aplinka būtų gražesnė. Atvažiuojame aptvarkyti kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį. Jei kelias būtų geras, asfaltuotas, žmonių Balskuose būtų labai daug, – įsitikinęs seniūnas.

Paklaustas, ar poilsiautojai nenusiaubia dabar ten stovinčios pavėsinės, seniūnas pasidžiaugė, kad tvarka palaikoma, poilsiautojai šiukšlių neprimėto – sumeta į šiukšliadėžes arba išsiveža.

– Bėda tik su tais, kurie įsigudrina automobiliais atvažiuoti į pliažą. Yra užtvaras, yra spynos pakabintos, bet kažkaip jas nupjauna. Gal įrankius tam atsiveža, – pasakojo E.Jurgilas.

Naujosios pavėsinės bus pastatytos šalia senosios, seniūnas viliasi, kad ypač didžiojoje pavėsinėje bus galima organizuoti įvairius renginius. Didelės pavėsinės pageidavo Balskuose varžybas organizuojantys žvejai.

– Žvejų mėgėjų varžybos vyksta ir jie parašė projektą. Pagal jį pastatys vieną didelę 45 kvadratinių metrų pavėsinę. Bus staliukai, suoliukai, kai vyksta varžybos, pavėsinė bus naudojama jų aptarimui, susirinkimams. Atvažiuoti ir švęsti su didesne kompanija galės kiekvienas. Tik svarbu, kad mašinomis prie pavėsinių nevažiuotų, – perspėjo seniūnas.

 

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą