Balskų poilsiavietė pasikeis neatpažįstamai

Dalintis:

Mažonų seniūnija Balskų poilsiavietę nori padaryti patogią ir jaukią, kad poilsiautojai gražioje aplinkoje mielai leistų laisvalaikį. Įrengti nauji lauko baldai, planuose – apšvietimas ir pontoninė prieiga į tvenkinį.

Prie Balskų tvenkinio seniūnija įrengė keturis stalų komplektus – prie vieno stalo stovi du suolai. Romantikams keturi suolai su atramomis nugarai įrengti arčiau vandens – pasigrožėti bangomis. Stiprius ir gražius lauko baldus pagamino seniūnijos gyventojas Bronius Rudys iš seniūnijos turėtų medienos likučių, todėl išleista tik apie 1000 Eur.

– Čia koronos laikotarpio darbai, šiaip žiemą tokius darbus dirbame. Metalines suolų ir stalų kojas įbetonavome, lentas impregnavome. Jei būtume pirkę stalus ir suolus, būtų labai brangu, o ir kokybė daug prastesnė, – kalbėjo seniūnas Jonas Samoška. – Pagramantyje prie Zodiako ženklų pastatėme 12 suolelių.

Balskų poilsiavietėje numatyta įrengti apšvietimą, persirengimo kabiną, pastatyti naujas šiukšlines. Svarstoma ir apie pusapvalę pontoninę tvenkinio prieigą. Tai brangu, žiemą reikėtų gręžti polius, todėl seniūnija svarsto įvairius finansavimo variantus.

Parengė Aurelija Mejerytė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą