Baseinas taupys pirčių sąskaita

Dalintis:

Tauragės baseine rajono antrokai jau lanko plaukimo pamokas. Suaugusiems lankytojams paliktas vienas plaukimo takelis ir visa pramogų zona. Kylant elektros kainoms, kol kas taupoma išjungiant pirtis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia, kad visoje Lietuvoje plaukti šiais mokslo metais mokysis apie 10 tūkst. antrokų. Jų plaukimo pamokoms iš valstybės biudžeto skirta 560 tūkst. eurų.

Pasak Tauragės baseino vadovės Sandros Martinkienės, Tauragėje plaukti mokysis apie 400 antrokų. Skaičiuojama, kad iš viso per mokslo metus tai atsieis 34 tūkst. eurų. Iš jų 9540 Eur skirs Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuras, likusią dalį uždirbti patiems.

– Yra tvarkaraščiai sudaryti, vaikams priklauso trys fizinio ugdymo pamokos per savaitę, todėl mokyklos planuoja dvi pamokas iš eilės baseinui. Baseine antrokai leidžia valandą, likęs pusvalandis – persirengimui. Tai 16 apsilankymų po 1,5 valandos. Nuo 13 valandos jau prasideda užsiėmimai, už kuriuos moka tėveliai, – kalbėjo baseino vadovė.

Tauragės baseino pirtys. Mortos Mikutytės nuotrauka

Pasak pašnekovės, kai kurie antrokai jau pažengę, mat yra baseiną lankiusių anksčiau privačiai. S.Martinkienė tvirtina, kad stengiamasi dirbti su kuo platesnėmis amžiaus grupėmis, tad plaukti mokosi vaikų grupės nuo 4-erių metų amžiaus iki pat 17 metų. Su vaikais dirba du treneriai.

Nors užsiėmimai vaikams tęsiasi iki 17.30 val., suaugusieji baseine laukiami bet kuriuo metu – jiems paliekamas vienas laisvas takelis ir visa pramogų zona. Tik štai augant elektros kainoms bandoma taupyti išjungiant pirtis.

– Kol kas naujausios sąskaitos už elektrą dar negavome, bet jau anksčiau minėjau, kad dar už balandį gavome gerokai didesnę sumą. Paklausiame klientų, ar jiems reikia pirties. Jei sako, kad tik plaukioti atėjo, nejungiame. Stengiamės derintis. Jei norės, įjungsime – įkaista per 10 minučių. Dar tokiu režimu nesame dirbę, sunku pasakyti, kiek pavyks sutaupyti, – svarstė S.Martinkienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Sumoki 10 e uz pora valandų ir nera pirčių. Tipo neveikia. Ir niekas nepasako pries aunokant. Nx tada tas baseinas toks. Vaziuosim i Šilale ar Kauną kaip seniau

Palikite komentarą