Bažnyčių gatvėje įrenginėjama automobilių stovėjimo aikštelė

Dalintis:

Automobilių statymas Bažnyčių gatvėje – nemenka problema. Ją ypač apsunkindavo nesutvarkyta, duobėta aikštelė prie vadinamojo Sodros turgelio. Tvarkymo darbai įgauna pagreitį – aikštelę klos trinkelėmis.

Tauragiškiai ne kartą skundėsi netvarkinga automobilių stovėjimo aikštele prie Sodros turgelio. Tarp Bažnyčių g. 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E ir 22 namų aikštelė palijus tapdavo didžiule neišbrendama bala. O vairuotojai neretai nuogąstaudavo, ar neapgadins savo transporto priemonės.

Nors ši vieta nebuvo įtraukta į tvarkytinų vietų eiliškumo sąrašą, Tauragės rajono taryba pritarė siūlymui šią teritoriją sutvarkyti. Viena iš priežasčių – aikštele naudotis galės visi, o ši esanti šalia gražiausių miesto vietų.

Automobilių stovėjimo aikštelės Bažnyčių gatvėje remontas. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybė šių metų vasarą paskelbė pasirašiusi sutartį su UAB „Stamela“ dėl 1200 kv. m ploto aikštelės remonto darbų. Sutarties vertė – 118 tūkst. eurų.

Už skirtas lėšas rangovas turės sutvarkyti ir išlyginti automobilių stovėjimo aikštelę, iškloti ją trinkelėmis. Numatoma įrengti 22 automobilių stovėjimo vietas, apšvietimą ir paviršinių nuotekų tinklus.

Skelbiama, kad numatytus darbus planuojama atlikti iki gruodžio mėnesio.

Automobilių stovėjimo aikštelės Bažnyčių gatvėje remontas. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą