fbpx

Bažnyčių gatvėje sprogmuo apgadino politiko automobilį

Dalintis:

Šiąnakt prie Bažnyčių gatvėje esančio daugiabučio namo Tomui Raulinavičiui priklausančiame automobilyje įvyko sprogimas. Atvyko ir „Aro“ pareigūnai, įvestas planas „Skydas“.

Sprogimas užfiksuotas apie 2.10 val. Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius, sprogimą jo „Opel Insignia“ automobilyje išgirdo patys policijos pareigūnai, tuo metu patruliavę mieste.

Lietuvos policijos departamento suvestinėje skelbiama, kad sprogimo metu apgadinta automobilio priekinė dalis. Įvestas planas „Skydas“. Į įvykio vietą iškviesti Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ ir Kriminalistinių tyrimų centro pareigūnai.

Skelbiama, jog pirminiais duomenimis, sprogo po automobilio priekine dalimi pamesta galinga petarda. Pareigūnai apie 3 val. nakties netoli įvykio vietos sulaikė 41-erių vyrą, kuris buvo galimai apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų. Jis patikrinimui nedelsiant pristatytas į ligoninę.

– Grasinimų neturėjau. Man tai jau antras įvykis, tai dėsningumas matyti. Man tik gaila, yra draugai, kaimynai, šeimos nariai. Daug kam tokie įvykiai kelia nerimą. O čia kaip kokiais 1990-aisiais. Nepriklausomoje Lietuvoje tokių įvykių nebeturėtų būti, – tvirtino T.Raulinavičius, teigdamas, kad automobilis remontuotinas, o patirti nuostoliai sieks apie 2 tūkst. eurų.

Dar 2018-ųjų gegužę smarkiai nukentėjo kitas Tomo Raulinavičiaus automobilis, „Toyota Avensis“. Tąkart viešinta informacija, kad transporto priemonė buvo padegta.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu. Maksimali tai padariusiam asmeniui bausmė – penkeri metai laisvės atėmimo.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą