Atšaukiami renginiai, planuojama mokyklose stabdyti ugdymo procesą

Dalintis:

Šiandien savo feisbuko puslapyje Tauragės B.Baltrušaitytės viešoji biblioteka informavo, kad kovo mėnesio renginiai ir knygų pristatymai atšaukiami. Švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius dėl koronaviruso siūlys dviem savaitėms stabdyti ugdymo procesą.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo bibliotekos vadovė Meilutė Parnarauskienė, bibliotekos kolektyvas akylai laikosi Vyriausybės rekomendacijų. Juolab, kad šioje įstaigoje dažnai lankosi garbaus amžiaus skaitytojai.

Skelbiama, kad atšaukiami D.Pancerovo ir B.Davidonytės knygos „Kabinetas 339“, A.Navicko apysakų romano „Babelis“ bei A.Masionytės knygos „Portugalija“ pristatymai. Šios knygos visuomenėje sulaukė didelio susidomėjimo, tad tikėtina, kad ir į bibliotekos skaityklą būtų susirinkę nemažai žmonių, kas koronaviruso akivaizdoje yra iš tiesų pavojinga ir neatsargu.

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, šiandien 16 val. Tauragės rajono savivaldybėje rinkosi speciali komisija, kuri spręs ir dėl kitų viešų renginių atšaukimo.

Švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius taip pat imasi iniciatyvos ir ketina siūlyti stabdyti mokyklose ugdymo procesą dviem savaitėms. Sprendimą dėl ugdymo pertraukos svarstyti turės Valstybės ekstremaliųjų situacijų komisija, teikianti siūlymus Vyriausybei. Skelbiama, jog jau šiandien popiet bus aišku, ar ugdymo proceso stabdymui bus pritarta.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą