Biblioteka siūlo skolintis ne tik knygas, bet ir stalo žaidimus

Dalintis:

Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Informacijos skyrius pasipildė fondą populiariais stalo žaidimais, todėl kviečia tauragiškius ateiti jų pasiskolinti ir turiningai leisti laisvalaikį kartu su šeima.

Tokią paslaugą biblioteka gyventojams teikia jau keletą metų, stalo žaidimai vis labiau populiarėja tarp įvairaus amžiaus žmonių, ypač smagu žaisti būrelyje, šeimoms.

– Kaip tik vakar gavome nemažai stalo žaidimų, jų vis gausėja. Mes žaidimus ne nuomojame, tai vadiname skolinimusi. Tiesiog pasiimti, pasinaudoti, kaip knygą perskaityti, tai taip pat ir žaidimą pažaisti. Žaidimai skirti šeimai ir suaugusiesiems. Pavyzdžiui, turime „Auksinio proto“ kelis žaidimus, „Kas ir kodėl“, „Ypatinga Lietuva“, „Galvok“. Pirkti jie nepigūs, šiuo metu yra keli paimti. Nemažai žaidimų yra ir Vaikų literatūros skyriuje. Tegul lankosi žmonės, tegul neperka brangiausių žaidimų, tegul pasiskolina iš bibliotekos, – tauragiškius kviečia bibliotekos Informacijos skyriaus vedėja Raselė Pocienė.

Žaidimą, kaip ir knygą, galima pasiimti mėnesiui, terminą leidžiama prasitęsti, grąžinus galima pasiimti kitą, nedraudžiama po kažkiek laiko vėl tą patį žaidimą neštis į namus.

– Be Informacijos skyriaus paslaugų bibliotekoje yra ir daug kitų skyrių. Abonemento skyriuje knygos, daugiausia grožinė literatūra, išduodamos į namus, yra skaitykla, kur žmonės gali paskaityti laikraščius, žurnalus, muzikos ir meno skaitykloje kaupiama meno literatūra, albumai, interneto skaitykloje žmonės naudojasi interneto paslaugomis, o informaciniame skyriuje kaupiama literatūra mokslo šakomis, ji skirta mokymuisi, daugiausia studentams ir mokslu besidomintiems žmonėms, – bibliotekoje teikiamas paslaugas vardijo vedėja.

Pasak R.Pocienės, bibliotekos Informacijos skyriuje yra ne tik aukštųjų mokyklų vadovėlių, kaupiama įvairi mokslinė literatūra apie filosofiją, psichologiją, etiką, religiją, demografiją, politiką, teisę, švietimą, mediciną, istoriją, tautosaką. Šiame skyriuje yra dvi mokslinių straipsnių duomenų bazės, kuriomis lankytojai – nutolę vartotojai gali pasinaudoti netgi iš namų, tam suteikiamas slaptažodis. Šiose bazėse kaupiami teisiniai duomenys, žinynai, žodynai ir enciklopedijos.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą