Birutės gatvėje užsiliepsnojo atliekos

Dalintis:

Šiandien priešpiet tauragiškiai Birutės gatvėje išvydo netikėtą reginį – ant gatvės važiuojamosios dalies iš šiukšliavežės išpiltos šiukšlės.

Birutės gatvėje, netoli sankryžos su Žemaitės gatve, apie 11.30 val. sustojo atliekas renkantis automobilis. Tauragiškių netikėtumui, šiukšlės buvo išpiltos tiesiog ant gatvės grindinio. Į įvykio vietą atvykus „Tauragės kurjeriui“, šiukšlių vežėjai darbavosi kastuvais, semdami atliekas ir kraudami jas atgal į sunkvežimį.

Atliekas vežančio automobilio vairuotoju prisistatęs vyras pasakojo, kad ištuštinus vieną iš konteinerių, jo kolegos išvydo iš automobilio priekabos kylančius dūmus. Supratę, kad užsidegė paimtos šiukšlės, suskubo jas pilti laukan, kad nebūtų sugadinta transporto priemonė. Pagalbon šoko ir gretimo namo gyventojai, davę vandens gesinimui.

Spėjama, kad tarp atliekų gyventojai galėjo išmesti kokias nors chemines medžiagas, kurios ir užsidegė. Didesnių nuostolių pavyko išvengti. Tik atliekas vežantys darbuotojai apgailestavo, kad dėl šiukšlių nerūšiuojančių žmonių jų darbo diena bus kur kas ilgesnė.

Užsidegė vežamos šiukšlės Birutės gatvėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą