Būsimieji vairuotojai skuba registruotis praktiniam egzaminui

Dalintis:

Atnaujinta galimybė laikyti vairavimo egzaminus „Regitroje“. Paskelbus karantiną ir šią veiklą sustabdžius, ji atnaujinama palaipsniui. Nors vairavimo mokykloms dar neleista dirbti pilnu pajėgumu, egzaminų laikyti suskubo ne vienas norintis įgyti teisę vairuoti.

Skelbiama, kad „Regitroje“ vykdomi vairavimo egzaminai atnaujinti palaipsniui. Pirmiausia balandžio 17-ąją leista laikyti A, A1, A2 kategorijų egzaminus, mat jų metu egzaminuotojas važiuoja egzaminą laikančiam motociklininkui iš paskos ir su juo bendrauja per radiją. Taip pat suskubta leisti laikyti vairavimo egzaminus krovininių transporto priemonių būsimiems vairuotojams (C ir CE kategorijos) – jų egzaminai vyksta nuo balandžio 20 dienos.

Nuo vakar jau pradėti vykdyti teorijos ir kitų kategorijų praktikos egzaminai. Į juos vairuotojai galėjo registruotis nuo balandžio 27 dienos. „Regitra“ skelbia, kad iš viso į teorijos egzaminus užsiregistravo apie 2,9 tūkst. žmonių, o į praktikos – net 3,4 tūkst. Tauragėje teorijos egzamine savo jėgas bandyti suskubo 163 žmonės, o praktiniam vairavimo egzaminui susiruošė 144 būsimi vairuotojai. Iš jų net 125 planuoja laikyti B kategorijos egzaminą.

Pagal naujausius nurodymus, praktiniams vairavimo egzaminams „Regitros“ specialistai turėjo atitinkamai pasiruošti. Teorijos egzaminų klasėse ribojamas žmonių skaičius, tarp jų užtikrinamas didesnis atstumas. Taip pat nuolat rūpinamasi klasių vėdinimu ir darbo vietų dezinfekcija.

Rūpintis kur kas labiau tenka ir automobiliais. Juose įrengtos pertvarkos, atskiriančios vairuotoją ir egzaminuotoją. Pranešama, jog praktinio egzamino rezultatai aptariami lauke.

Kiekvienam atvykusiam į egzaminą yra matuojama kūno temperatūra, būtina dėvėti apsauginę kaukę bei pirštines. Vairuotojai raginami pajutus ligos simptomus, atšaukti egzaminą.

Nors „Regitros“ veikla atnaujinama ir vairuotojai jau gali laikyti egzaminus, tačiau vairavimo mokykloms mokyti būsimuosius vairuotojus ir toliau neleidžiama. Kitokių sprendimų tikimasi tik rytoj, kuomet vyks Vyriausybės posėdis. Jo metu bus sprendžiama ir dėl karantino pratęsimo dar dviem savaitėms.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą