Centro turgus: atidarymas po mėnesio, bet kai kurie jau dirba

Dalintis:

Atnaujintas Centro turgus oficialiai vartus pirkėjams atkels tik spalio mėnesį. Tačiau jau dabar galima ten matyti kelis veikiančius kioskus, gėlių prekeivius. Kalbinti prekeiviai džiaugiasi pirkėjų gausa.

Dariaus ir Girėno gatvėje, šalia Tauragės meno mokyklos, įsikūrusi turgavietė daugeliui tauragiškių iš anksčiau žinoma „Dunokų“ turgelio vardu. Tačiau ši vieta laikui bėgant rekonstrukcijos metu ne tik smarkiai pakeitė savo veidą, bet ir pavadinimą. Socialiniuose tinkluose paskelbus balsavimą, išrinktas Centro turgaus vardas.

Rekonstrukcijos darbai dar nebaigti, skelbiama, kad oficialus turgavietės atidarymas bus dar tik spalio mėnesį. Tačiau įvykus kioskų nuomos aukcionams nekantriausi prekybininkai jau pradėjo darbus pirmadienį. Pro šalį einantys tauragiškiai gali išvysti keturis pirkėjų laukiančius kioskus, taip pat savo sodo gėrybėmis prekiaujančius sodininkus.

Centro turgus. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Mums leido atsidaryti anksčiau, nes jau sutartys pasirašytos ir nuomos mokestį skaičiuoja. Kiti dar neįsirengę savo kioskų. Mes gal ir būtume laukę, bet nuomą mokėti reikia. Dirbu tik antrą dieną, sunku ką pasakyti. Bet ateinantys žmonės džiaugiasi, kad nauja, gražu. Pirkėjai patenkinti, – kalbėjo saldumynų prekeivė.

Kai kurie užsukantys pirkėjai džiaugiasi, kad turgus pagaliau dirba, kiti stebisi, mat apie atidarymą nieko nebuvo girdėję.

– Dirbu antrą dieną. Šiandien sulaukiau daugiau nei vakar klientų. Turbūt todėl, kad vakar tikrai niekas nežinojo, jog dirbame. Mes visos susitarėme skelbti draugams per feisbuką apie atidarymą. Ir jau žiūrim, kad pamažu ateina. Labai esu patenkinta ir laiminga. Dirbau čia virš 20 metų, gal 26-erius metus – čia mano šaknys. Dabar turgelis toks gražus. Ir pirkėjai džiaugiasi – erdvu, sako, kad jaučiasi kaip didmiestyje, – emocijų neslėpė mėsa jau trečią dešimtį metų Tauragėje prekiaujanti moteris.

Centro turguje kai kurie prekybininkai jau pradėjo darbus. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dar viena Centro turgaus prekeivė – naujokė. Mėsos gaminius klientams parduodanti pašnekovė tikino, kad klientų jau sulaukia, o šie turgumi džiaugiasi.

„Tauragės kurjerio“ kalbintos moterys neslepia ir nerimo dėl augančių elektros kainų. Tik pradėjus dirbti, dar nežinia, kiek atsieis ši mokestinė našta. Kol kas kai kurių gaminių kainos – mažesnės nei prekybos centruose.

Kas vykdė Centro turgaus rekonstrukciją, kiek atsiėjo darbai su papildomais susitarimais ir kiek per mėnesį Tauragės rajono savivaldybė uždirbs nuomodama kioskus – skaitykite šiandienos, rugsėjo 6-osios, „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą