Choras „Gloria“ kviečia į paramos koncertą

Dalintis:

Tauragiškių gospel choras „Gloria“ kviečia paremti karo kamuojamus Ukrainos žmones ir organizuoja paramos koncertą.

Vasario 24-ąją prasidėjęs karas Ukrainoje tęsiasi, o susivienijusi Europa siunčia paramą įvairiausiais reikalingais daiktais. Prisideda ir tauragiškiai, kurie per kelias dienas surinko du pilnutėlius sunkvežimių būtinų daiktų. Du greitosios medicinos pagalbos automobiliai, 9 visureigiai ir vienas sunkvežimis jau pasiekė Ternopilio miestą Ukrainoje. Viskas bus paskirstyta ten, kur šiuo metu labiausiai reikia.

Paramą Ukrainai nusprendė pasiūlyti ir Tauragės gospel choras „Gloria“, kurie kasmet organizuoja kalėdinį labdaringą koncertą, rinkdami aukas – per praėjusias Kalėdas M.Mažvydo bažnyčioje vykusio koncerto metu rinktos lėšos mažajam Jokūbui. Pinigai buvo labai reikalingi mažyliui važiuojant į reabilitacijos centrą Slovakijoje „Adeli“.

Labdaros koncerto metu Tauragės kultūros rūmuose susirinkusiems žiūrovams bus dar kartą pristatyta oratorija „Mesijas“. Norintys į koncertą prašomi paaukoti po 10 eurų. Visi surinkti pinigai atiteks nuo karo Ukrainoje besitraukiantiems žmonėms.

– Kultūros rūmuose kitos datos užimtos, tai kovo 12 diena buvo tokia optimaliausia. Viliuosi, kad susirinks žmonės. Atrodo, kad paaukojau, duoklę atidaviau. Bet ten esantys žmonės aukojasi kasdien, – kalbėjo koncertą organizuojanti choro „Gloria“ vadovė Rasa Levickaitė-Šerpytienė. – Visi be išlygos dirbs koncerte neatlygintinai. Paskelbsime viešai, kiek pavyko surinkti pinigų.

Pašnekovė patikslino, kad koncertinė programa truks kiek ilgiau nei valandą, o jos pradžioje bus transliuojami Lietuvos ir Ukrainos himnai.

– Aš paaukosiu 10 eurų, kitas žmogus 10, trečias irgi tiek pat – jau su tiek gali kažką padaryti. O jei susirinks bent 100 žmonių – jau tūkstantis eurų, – svarstė R.Levickaitė-Šerpytienė.

Koncertas jau kitą šeštadienį (kovo 12 d.), 18 val.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą